Büyüme için Vlanderon'u keşfedin.

Kurumsal değeri artıran önemli iş zorluklarını üstleniyoruz.


Pazarlamanızı güçlendirecek yönetim hizmetlerini keşfedin.

Markanıza her anlamda katkı sağlayacak güçlü yönetim araçlarımız ile bilgili danışmanlık sağlıyoruz.


Prodüksiyon alanında derin uzmanlığa sahip olduğumuz medya servislerimizi keşfedin.

Profesyonel yüksek kaliteli görüntü üretiminde hizmetinizdeyiz.


Dijital Pazarlamanın temelinde yer alan web çözümlerimizi keşfedin.

İşletmenizi dijital ortamlarda en iyi şekilde temsil edecek web çözümleri sunuyoruz.


Ticaretinize katkı sağlayan pazarlama çözümlerimizi keşfedin.

Her sektöre dokunan bir yaklaşım sergiliyoruz.


Bilgiyi sizin için süzüyor ve işletmenize katkı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

İşletmenize katkı sunabilecek bir bilgiyi paylaşabilmek bizi mutlu ediyor.

Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 
Keşfet Galeri Şimdi Ara Whatsapp

Voip telefon

Paylaş

Voip telefon, internet üzerinden telefon aramaları yapılması için kullanılır. Bu telefon çeşidine internetten gelen aramalar ile cevap verilir. Ayrıca karşı tarafa da arama gönderilebilir. Kurulumu basittir ve donanım araçları da basittir. Genel olarak iş yerleri ve ofis gibi yerlerde tercih edilir. Voip telefon, arama bekletme, çoklu kişi ile görüşme sağlama, transfer edebilme gibi çok yönlü fonksiyon özelikleri olan bir telefon çeşididir. İnternet üzerinden konferans yapmak için çok önemlidir. Voip telefonlar bu alanda çok fazla tercih edilir. Fiyatları son derece ekonomiktir. Kolay irtibat kurulmasını sağlar.

Bu telefonların kullanmak için, bazı programlar gerekir. Yani bir yazılım tabanına ihtiyaç vardır. Bu telefonları internet üzerinden kullanabilmek için, arama yapabilmek ya da birinin sizi araması için, bilgisayarın hoparlör ve mikrofonunun olması gerekir. Sadece ülkemizde değil, tüm dünya çapında ihtiyaç duyulan Voip telefon aktif olarak kullanılan iletişim araçlarından biridir. Günümüzde çok fazla ihtiyaç duyulur. Bu telefon teknolojisi, dünyanın her yerinden herkesle görüşmenize imkan sağlar. Bunun için tek ihtiyacınız olan şey, internet ağı ve bilgisayardır.

Voip Telefon Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Voip telefon alırken bazı konulara dikkat etmek gerekir. Bu telefonlar genel olarak, USB ve yazılım tabanlıdır. İhtiyacınız hangi doğrultuda ise ona göre seçim yapılması gerekir. Telefon alırken özellikler konusunda da seçici olmak önemlidir.  Kullanmak isteğiniz taban öncelikli konu olmalıdır. USB özelliği olan Voip telefon aldığınız zaman cihaza yazılımı yüklemek ve bilgisayara takmak gerekir. Yazılım tabanlı olanlar için böyle bir şeye ihtiyaç duyulmaz.  Cep telefonlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Voip Telefon Fiyatları

Voip telefon fiyatları da merak edilen konular arasında yer alır. İnternet üzerinden kurulduğu için, maliyeti düşük olan bir telefondur. Bir taahhüt gerektirmez. Hafıza kartlarına yüklenen yazılımlar sayesinde kolay bir şekilde kullanılır. Ücretler kullanılan dakikalara göre belirlenir. Ayrıca özelikler ve telefon modelleri de fiyatları etkileyen bir unsurdur. Her hangi bir kurulum ücreti gerekmez. Bütçesi çok uygun ve herkese hitap edecek şekilde talebin yoğun olduğu bir telefon modelidir.