Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 

Vlanderon dijital pazarlama Antalya reklam ajansı

İş sonuçlarınızı artırmak ve dönüşüm oranlarını optimize etmek için platformların, özel hedeflemenin ve yaratıcı varlıkların doğru karışımı.

Ücretli dijital reklamcılık ortamında herhangi bir şeyin peşindeyseniz, size uyum sağlayabiliriz. Bu, görüntülü reklamcılığı, yeniden pazarlamayı, Google alışverişini, YouTube yerleşimini ve Sosyal Mecra Reklamcılığını içerir.

vlanderon antalya reklam ajansı

TBM hizmetlerimiz

Tıklama başına Maliyet (PPC) kampanyalarınızı dış kaynak olarak kullanın ve reklam yatırımınızdan daha iyi bir getiri elde edin.

Ücretli Arama

Sağladığınız ürünleri, hizmetleri ve bilgileri ararken içeriğinizi insanların önüne çıkarırız.

Görüntülü Reklamcılık

Harici web sitelerinde afişler, videolar ve metin reklamları görüntülenmesini sağlayarak web sitenize daha fazla trafik çekeriz.

Ücretli Sosyal

Facebook ve Instagram gibi popüler sosyal medya ağlarında insanları yaşa, cinsiyete, konuma ve daha fazlasına göre hedefliyoruz.

Yeniden pazarlama

Kişilere önceki çevrimiçi işlemlerine göre belirli reklamlar göstererek dönüşüm oranınızı artırırız.

Bağlı pazarlama

Satış ortağı ağlarında ve yüksek trafikli sitelerde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtarak trafiği ve dönüşümleri artırırız.

Google Alışveriş

Ana arama sonuçlarının üzerine çıkmanızda ve ürünlerinizi, sizinki gibi öğeleri arayan insanların önüne çıkarmanıza yardım ederiz.

İşletmeniz için TBM'yi çalıştırmakta zorlanıyor yada daha geniş kapsamlı bir reklam ajansı arayışınız varsa, bizimle iletişime geçebilir

ve reklam bütçenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabiliriz.

TBM'ye yaklaşımımız

Potansiyel müşteri akışı elde etmenize yardımcı olmak için kazanan pazarlama stratejileri oluşturuyoruz.

Tıklama başına ödeme reklamcılığının birçok işletme ve marka üzerinde olumlu bir etkisi vardır ve şu anda herhangi bir PPC pazarlaması yapmıyorsanız, büyük bir ihtimalle değerli trafik ve gelirden mahrum kalıyorsunuzdur. Hedef kitlenizde yankı uyandıran ve doğru zamanda doğru kişilere doğru mesajı ileten pazarlama kampanyaları oluşturarak işletmenize en iyi şekilde katkı sunabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çevrimiçi reklam stratejisi

Keşif ve TBM denetimi

İşletmenizin tamamı için kitle içgörüleri

Reklam hesaplarının kurulumu

Anahtar kelime araştırması

Kampanya kurulumu

İçerik optimizasyonu

Kampanya lansmanı

Tüm kampanyaların optimizasyonu ve bakımı

Herhangi bir reklamın yeniden tasarlanması

Hizmetinizin sonuçlarını ve faaliyetlerini tartışmak için aylık toplantılar

Dijital Pazarlama Antalya Reklam Ajansı

Google Ads, Facebook Reklamları, Görüntülü Reklamlar ve daha fazlası için bizimle şimdi iletişime geçin. Antalya reklam ajansları arasında bir tercih yapmadan önce sunduğumuz hizmetlerin tamamına göz atmayı unutmayın.

Halihazırda Google AdWords ile reklam yapıyorsanız, TBM uzmanlarımız iyileştirme alanlarını belirlemek için hesaplarınızı analiz edecek. Ayrıca siz ve işletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinerek TBM (ppc) kampanyalarınızdan ne elde etmek istediğinizi öğreneceğiz.

Sonraki adım, google kelime analizi ile hangi anahtar kelimelerin işletmeniz için en fazla potansiyeli sunduğunu belirlemektir. Web sitenize en iyi trafiği ve satışı sağlayacak anahtar kelimeleri bulmak için sektör lideri bazı araçları kullanacağız. Ayrıca rakiplerinizi inceleyeceğiz ve hangi arama ifadelerini hedeflediklerini göreceğiz.

İşletmeniz için doğru anahtar kelimeleri bulduktan sonra, bu anahtar kelimeleri web sitenizin yapısını veya sattığınız ürünleri yansıtan kampanyalar ve reklam grupları halinde düzenleyeceğiz. Bu yaklaşım, hedefi iyi belirlenmiş reklamlar oluşturmayı çok daha kolaylaştırır ve bu da daha fazla dönüşüme yol açar.

Hangi tür TBM (ppc) kampanyası seçerseniz seçin, bunun karşılığını alacağınızdan emin olacağız. Reklamlarınızın kalitesini ve alaka düzeyini artırarak, kullanıcı deneyimini iyileştirmeye, dönüşümleri artırmaya ve teklif verdiğiniz anahtar kelimelerin TBM'sini düşürmeye yardımcı olacağız.

Reklamlarınızı yükledikten, anahtar kelimelerinizi kampanyalara ve reklam gruplarına böldükten ve maksimum tekliflerinizi ve günlük kampanya bütçenizi belirledikten sonra, PPC kampanyanızı kararlaştırılan bir tarihte yayına alacağız ve performansını izlemeye başlayacağız.

TBM kampanyanız canlı olarak ayarlandıktan sonra, onu izleyeceğiz ve mümkün olan en iyi yatırım getirisini sağladığından emin olmak için gerekli değişiklikleri yapacağız. Tanımlanmış hedeflerinize göre hesabınızın performansı hakkında aylık bir rapor sunacağız ve iyileştirme için her türlü fırsatı belirleyeceğiz.

Dijital Pazarlama Antalya Reklam Ajansı

Sizi potansiyel tüketicilerinizle buluşturmanın daha iyi bir yolu olduğuna inanıyoruz.

Facebook, İnstagram, Google PPC, yerel ve görüntülü reklamcılık ile, en iyi hedef kitlenizi buluyor ve yüksek kaliteli potansiyel müşteriler oluşturabilmeniz için çalışıyoruz.

Şirketleri ve müşterileri bir araya getiriyoruz

Sosyal profillerinizde değerli ve ilgi çekici içerik yayınlamak, başarılı bir sosyal medya kampanyasının temelidir. Takipçilerinizi dinlemek ve onlarla etkileşim kurmak, ücretli reklamlar yayınlamak ve tabii ki sonuçlarınızın hedeflerinizle uyumlu olmasını sağlamak da önemlidir.

Sosyal medya pazarlama kampanyalarınızı yönetmemize izin verin ve hedef kitlenizle mümkün olduğunu hiç düşünmediğiniz şekillerde bağlantı kurmanıza yardımcı olalım.

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal Medya pazarlamasının gücü ile işletmelerin büyümesine yardımcı oluyoruz.

Dijital Pazarlama Antalya Reklam Ajansımız, çeşitli dillerde ve sektörlerde anlık deneyimler, görüntüler ve videolar oluşturma konusunda kanıtlanmış bir portföye sahip çok dilli grafik ve dijital tasarımcılardan oluşan bir ekibe sahiptir. Bu şekilde, inanılmaz derecede dinamik bu pazara bir adım önde başlamanıza ve rakiplerinizden daha iyi performans göstermenize yardımcı olabiliriz.

Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik eksiksiz bir çözüm paketiyle büyümeyi hızlandırın.

VLANDERON, markanızın yüksek bir dönüşüm oranıyla müşterilere ulaşmada başarılı olmasını sağlamak için doğru içeriği, yaratıcı tasarımı, hedef demografiyi ve bütçeyi seçme konusunda uzmanlık sağlar.

Strateji

VLANDERON ilk önce kitle profillerinizi ve kuruluşunuzu, rekabet ortamınızı ve hedeflerinizi tam olarak anladıktan sonra ne zaman, nerede ve nasıl ulaşacağınızı belirler.

Reklamlarınızı tasarlıyor ve markalaştırıyoruz

Dijital Pazarlama Reklam Ajansı olarak çeşitli biçimlerde reklamlar oluşturma konusunda kapsamlı deneyime sahibiz ve hangilerinin farklı amaçlar için en iyi şekilde alındığı konusunda derin bir anlayışa sahibiz. Markanızın çeşitli ürünleriniz için göz alıcı fotoğraflar, ilgi çekici videolar, slayt gösterileri ve atlı karıncalar oluşturmasına yardımcı olabiliriz. 

Performans odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Harika Facebook pazarlaması yapbozun yalnızca yarısıdır. İlk Sayfa aynı zamanda markanız için en etkili açılış sayfalarının oluşturulmasına yardımcı olur, böylece ilgilenen tüketiciler reklamlarınızı tıkladıklarında, Facebook reklamlarınızın etkileşiminden yararlanmak ve dönüşümleri artırmak için özel olarak oluşturulmuş bir sayfaya yönlendirilir. Potansiyel müşterilerinizin ilgisini sürdürmesini ve devam etmesini sağlamak için anahtar kelime optimizasyonu, derin veri analizi ve içerik deneyi dahil bir dizi strateji kullanıyoruz.

Dönüşüm izleme ve analiz hizmetleri sunuyoruz.

Bir Facebook pazarlama kampanyası yürütürken, tek tek reklamların performansını incelemeye büyük özen gösteriyoruz. Tüm bu bilgiler, özellikle kayıtlar, indirmeler, kişiler vb. izlenir ve markanız için en uygun Facebook pazarlama stratejisinde derlenir. Analitik konusunda derin bir anlayışla, mikro dönüşümden satışa kadar her şeyi sergileyebiliriz. Bu şekilde, medya bütçenizden en yüksek değeri almanızı sağlayabilir ve markanızın itibarını ve konumunu güçlendirebiliriz.

Dijital stratejinin çözdüğü sorunlar

FACEBOOK

Facebook'un güçlü mikro hedefleme özellikleri, doğrudan hedef kitlenize pazarlama yapmanıza ve onlara etkili bir şekilde yeniden pazarlama yapmanıza olanak tanır. Facebook reklamları ile geniş bir kitleye doğru hedeflemeler ile ulaşmak mümkündür.

INSTAGRAM

Günlük 500 milyon kullanıcısı olan Instagram'ın doğası gereği görsel yapısı, ürünlerinizi hedef kitlenizin Instagram akışında ve hikayelerinde video veya görüntü biçiminde tanıtmanıza olanak tanır. Instagram reklamları da facebook gibi hedeflenebilir ve doğru pazarlama için ideal bir sosyal ağdır.

YOUTUBE

YouTube Reklamları size çeşitli hedefler sunar, yani marka bilinirliği, web sitesi trafiği, olası satış yaratma ve satış için tasarlanmış kampanyalar oluşturursunuz.

Canlı Rapor Kontrol Paneli

Pazarlama ekibiniz için bir gösterge panosu oluşturmakla ilgileniyorsanız,

size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Google Ads Reklamları

Youtube Reklamları

Youtube , Twitter Sayfaları

Facebook Reklamları

İnstagram Reklamları

Facebook, Instagram Sayfaları

Ve çok daha fazla kanalları tek bir kontrol panelinden izlemenize olanak sağlıyoruz. Sizlere en iyi reklam ajansı deneyimini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Vlanderon Antalya Reklam Ajansı

Hedeflerinize ve ölçümlerinize göre uyarlanmış saf istatistiklerle pazarlamanızın ve sonuçlarınızın gerçek zamanlı olarak nasıl takip edildiğini görmeniz için pazarlama ekibinize özel paneller sunuyoruz. 

Müşterilerimize her zaman ve her yerde erişilebilen 7/24 Canlı gösterge tabloları sunuyoruz. Tüm raporlama ve analiz kaynaklarınızdan doğru veriler ve başarınızın gerçek zamanlı görünümünü sunarlar.


VLANDERON ANTALYA REKLAM AJANSI

Otomasyon ve makine öğrenimi aracılığıyla, kampanyalarınızın performansında her zaman en üst değerde fayda yaratabilmek adına optimizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Reklam yönetimi için bize ulaşın!

30 dakikalık ücretsiz bir strateji oturumu için iletişime geçin.

Kampanyanızı başlatmak için ilk adımı birlikte atalım!

SATIŞ, PAZARLAMA, STRATEJİ, MARKALAŞMA

Kaynaklarımızı takip etmek ister misiniz?

İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak bilgilendirici makaleler ve kılavuzlar için bültenimize abone olun!

Vlanderon’da yazar olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.