Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 

İşletmenizin müşteri memnuniyetini ve gelirini artıran çözümler.

Pazarlama ihtiyaçlarınız ne olursa olsun size yardımcı olacak stratejik bir planımız var. Müşterilerinize mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için en iyi teknolojileri ve en yenilikçi teknikleri kullanıyoruz.

MÜŞTERİLERİNİZİ ÖZEL HİSSETTİRİN

SEKTÖREL PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

Yaratıcı, verimli, şeffaf ve ölçülebilir çözümler geliştirmek için en son medya teknolojilerine sürekli yatırımlar yaptık.

Markanızın görünürlüğünü artırmak ve gelecekteki müşterilerinizle anlamlı ilişkiler kurmak için

dijital pazarlama stratejileri geliştiriyor ve uyguluyoruz.

ÖNCELİĞİMİZDE YER ALAN SEKTÖRLER

Seyahat & Konaklama
Sağlık & Güzellik
Eğlence & Etkinlikler
Endüstriyel Üretim
Eğitim & Koçluk
Yiyecek & İçecek
Emlak & İnşaat
Küçük İşletme

Websitesi ziyaretçilerinizin en ilgilisi

kim olduğunu öğrenme.

Web sitesi etkinliğini, sayfa görüntülemelerini, reklam kampanyalarını izliyor ve olası satışlarınızı bölümlere ayırarak ve önceliklendirerek müşteri adayı puanlama aracımızı kullanıyoruz.

Etkileşimi ve dönüşümleri önemli ölçüde artırma.

Web sitenizin ziyaretçileri için hedefli ve kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyaları oluşturuyor, analiz ediyor ve raporluyoruz. 

Potansiyel müşterileri ödeme yapan konuklara dönüştürme.

Hedef kitlenizin nerede olduğunu, sizi nasıl bulduklarını anlar ve ardından potansiyel müşterileri müşterilere dönüştüren bir besleme akışını otomatikleştiririz.

En sadık müşterilerle sürekli iletişim halinde kalma.

Müşterilerinizi segmentlere ayırmak için etiketler kullanıyoruz, ardından onlara özel etkinlikler, özel üye avantajları ve promosyonlar sunuyoruz.

Benzersiz ve ölçeklenebilir müşteri deneyimleri yaratmak için ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getirdik!

Tüm pazarlama ihtiyaçlarınızı tek bir yerde merkezileştirmenize yardımcı olarak, birden çok hizmet sağlayıcıyla uğraşmanın getirdiği zorlukları ortadan kaldırıyoruz.

Kapsamlı Stratejik Yaklaşım

A'dan Z'ye Pazarlama Çözümleri

İşinizi internete taşıyoruz, ihtiyaçlarınıza yönelik web çözümleri üretiyoruz.

Kullanıcı dostu, modern ve başarılı web siteleri tasarlama konusunda uzmanız. İhtiyaçlarınıza şimdi ve gelecekte uyan güzel web siteleri tasarlıyoruz. Kurulum, yapılandırma, performans, güvenlik, çalışma süresi, hız optimizasyonu, tümü tarafımızca düzenli bir rutinde bakım ve güncellemeler dahil yönetilmektedir.

Kurumsal Websitesi

Eticaret Sitesi

Açılış Sayfası

Mobil Uygulama

Sosyal Ağlarda düzenli içerik paylaşımı yaparak müşteri iletişimini aktif tutuyoruz.

Veriye dayalı karar veren, toplulukla derin ve anlamlı bağlantı kuran sosyal medya pazarlaması sunuyoruz. Mesajlarınızı iletmek ve hedef demografilerle bağlantı kurmak için, yaratıcı marka ve kampanya stratejileri geliştirmek için, içgörüleri ortaya çıkarmak ve araştırmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Kanal Yönetimi

Sosyal Dinleme

İçerik Üretimi (fotoğraf, video, grafik)

Analiz ve Raporlama

Reklam kampanyalarınızı oluşturuyor, reklamlarınızı tasarlıyor, analiz ediyor ve raporluyoruz.

Sizi potansiyel tüketicilerinizle buluşturmanın iyi bir yolu olduğuna inanıyoruz. Facebook, İnstagram, Google, yerel ve görüntülü reklamcılık ile, en iyi hedef kitlenizi buluyor ve yüksek kaliteli potansiyel müşteriler oluşturabilmeniz için çalışıyoruz.

Facebook & Instagram Ads

Google Ads

Görüntülü Reklam

Tüm verilerinizi merkezleştiriyor ve panolarla görselleştiriyoruz, markanızı tüm mecralarda takip ediyor ve konuşulanları analiz ediyoruz.

Verilere çok önem veriyoruz. Tüm sosyal ağlarınızı ve reklam kampanyalarınızı tek bir yerden takip edebileceğiniz görselleştirilmiş paneller sunuyoruz, ayrıca reklamlarınızı derinlemesine inceliyor ve makine öğreniminden destek alarak en iyi performansı sağlaması için optimize ediyoruz.

Veri takibi

Görselleştirilmiş paneller

Raporlama

Görsel iletişimin gücüne inanıyoruz, yükselen değer video pazarlamasında güçlü köklere sahibiz, işletmenizin tüm mecralarda canlı kalması için fotoğraf, video, canlı yayın, 360 VR servisleri sunuyoruz.

Çalışanlarınızdan, ürünlerinize, hizmetlerinize, mimari oluşumlarınıza ve etkinliklerinize kadar her şeyin görüntüsünü ele alıyoruz. Web siteniz, reklamlarınız, sosyal medya gönderileriniz ve diğer pazarlama materyalleriniz için tüm yüksek kaliteli içerik üretimini sizler için gerçekleştiriyoruz.

Katalog Çekimleri (ürün, mimari, stil vb.)

Tanıtım, Reklam Filmi

360 Sanal Gerçeklik Fotoğraf ve Video

Canlı Yayın