Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 

Dijital İş Akışlarınızı Güçlendirmek için Satış Yönetimi & Pazarlama Otomasyonu

Satış Yönetimi & Pazarlama Otomasyonu

Ürün aktivasyonunu artırır ve kişiselleştirilmiş davranışa dayalı kullanıcı alıştırma yolculuklarıyla kullanıcılarınızı daha hızlı bir değer elde etmeye yönlendiririz.

  • E-posta
  • SMS
  • Bildirim
  • Popup
E-posta

Her e-posta olası satış gelirinizi artırmak için bir fırsattır.

Satış yönetiminde güçlü e-posta düzenleyiciler kullanarak gerçekten dönüşen, kişiselleştirilmiş, markalı e-postalar oluştururuz. Alışveriş yapanları müşterilere dönüştürmek için terk edilmiş sepet, benzersiz indirim kodları ve en çok satan ürünlerle ilgili e-postalar göndeririz. Damla kampanya oluşturucusu ile, geçmiş satın alımlara dayalı ürünler bile önerebiliriz.

SMS

Müşterilerin en çok kullandıkları cihaza, yani akıllı telefonlara doğrudan hedefleme.

SMS açılma oranları yüzde 82'dir ve kısa mesaj pazarlamasını kullanan kişi yada kurumlar rekabette bir adım öndedir. 

Mobil pazarlama çözümümüz ile hedef kitlenizin en popüler kanaldan ve en sevdikleri cihazdan etkileşime geçmesini sağlar, kitlenizi döngüde tutarken ve yeni ürün ve hizmetlerin benimsenmesini teşvik ederken, mevcut müşteri iletişiminizi, sosyal yardımınızı ve katılımınızı desteklemek ve artırmak için alternatif bir mesajlaşma kanalı açma ve keşfetme şansı yaratırız.

Bildirim

Web üzerinden en son güncellemeleri, önemli haberleri, özel teklifleri ve daha fazlasını iletme

Push bildirimleri, çoğu web sitesi için TO ve trafik oluşturma açısından herhangi bir sosyal ağdan daha iyi performans gösterir.

Pop-up'lar yalnızca kitleler ait oldukları sitedeyken görünürken, push mesajları sitelerden bağımsızdırlar, böylece katılımcılarınıza doğrudan iletebileceğiniz mesajlar oluşturuyor ve kitlenizle iletişimde kalmanıza yardımcı oluyoruz.

Popup

Ziyaretçilere doğru zamanda ve doğru yerde ihtiyaçları olan bilgiyi websitesinde gösterme.

Web sitesinde ziyaretçilerin etkileşime geçmek isteyeceği açılır pencereler (popup) oluşturuyoruz. Websitenize farklı şekillerde tetiklenebilen, satışları ve dönüşümleri arttıran müşteri adayı yaratmada etkili açılır pencereler yerleştiriyoruz.

Her müşteri benzersizdir. Onlara gönderdiğiniz e-postalar ve metinler de öyle olmalıdır.

satış yönetimi & pazarlama otomasyonu

E-posta, SMS, popup ve web push bildirimlerini tek bir iş akışına dahil ediyoruz.

Müşterilerinize tercih ettikleri mesajlaşma kanallarından ulaşarak, erişiminizi ve dönüşümlerinizi iyileştirirken tutarlı, kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor ve son derece alakalı pazarlama otomasyonu oluşturuyoruz.

Dostça bir merhaba

En yeni abonelerinizi samimi bir e-posta ile karşılıyor veya onlara bir indirim sunuyor ve kaydolduktan sonra birkaç e-posta seçeneğiyle satın almalarını teşvik ediyoruz.

Sipariş onayı

Müşterilerinize, satın alma işlemini gerçekleştirdikten hemen sonra bir sipariş onay SMS'i veya satın alma makbuzu içeren bir e-posta gönderiyoruz.

İptal Onayı

Müşterileriniz verdikleri siparişlerini iptal ettiklerinde bir onay e-postası gönderiyoruz.

Öneride bulunma

Çapraz Satış ve sipariş takibi otomasyonuyla müşterilerinizin önceki siparişlerine göre ürün önererek daha fazla satış yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Sadakat Oluşturma

Sadık müşterilerinize doğum günü tebrikleri göndererek olağanüstü bir ilgi gösteriyor veya onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için geri bildirimler topluyoruz.

Hatırlatma

Terk Edilmiş Sepet için veya önceden oluşturulmuş iş akışlarıyla ürünleri görüntüleyen ve çevrimiçi mağazanızdan ayrılan müşterileri geri kazanmanız için otomasyon çalıştırıyoruz.

Yeniden etkinleştirme

Bir süre boyunca yeni sipariş vermeyen boş müşterilerle yeniden etkileşim kurmanız için otmasyon çalıştırıyoruz.

Yenilikleri bildirme

Yeni bir ürün, hizmet veya içerik ile ilgili web push bildirimleri, sms veya e-posta göndererek müşterileriniz ile iletişimde kalmanızı sağlıyoruz.


Raporlar

Analizlerimiz ve raporlamamızla neler yaptığımızı takip edin

There are many variations of passages of lorem ipsum is simply free text available in the market, but the majority have suffered time you put aside to be in our office alteration in some form.

Çerezsiz izleme

Kampanyalarınızın ve iş akışlarınızın birden çok cihaz ve kanalda ne kadar gelir sağladığını doğru şekilde takip edin.

Kanallar arası izleme

E-posta, SMS ve anında iletme bildirimleri için kanal düzeyinde ilişkilendirme ve raporlama ile çok kanallı pazarlama stratejinizi mükemmelleştirin.

Kitle büyüme eğilimleri

E-posta ve SMS listelerinizin nasıl değiştiğini doğrudan kontrol panelinizden izleyin ve karşılaştırın.

Canlı görüntü

Ziyaretçilerinizin davranışlarını anlayabilmeniz ve onları etkileşimde tutmak için harekete geçebilmeniz için hazır web izleme verileri.

pazarlama otomasyonu

Raporlar

Daha fazla satış sağlamak için eyleme dönüştürülebilir bilgiler

Gelişmiş Raporlama gösterge tablolarımızla birleştirilmiş performans metriklerini ve bunları birbirinden ayırma esnekliğini kuş bakışı görmenizi sağlarız. Ayrıca her bir kampanyanız ve otomasyonunuz için ayrıntılı gelir ve etkileşim raporları sunuyoruz.

Takip etmeniz gereken tüm satış ve performans metrikleri, tek bir görünümde, filtrelemek ve üzerinde işlem yapmak için hazır.

Hangi kampanyaların ve iş akışlarının kârlılığınıza en fazla katkıda bulunduğunu ve hangi segmentlerin en iyi etkileşimi gösterdiğini görüntüleyebilirsiniz.

Çok kanallı stratejinizi optimize etmek için e-posta, SMS ve diğer kanalların performansını çeşitli temel ölçütlerde görüntüleyebilirsiniz.

Verilerinizi keşfedin.

Verilerinizin özel görünümlerini oluşturun ve kaydedin, potansiyel müşterilerin nasıl etkileşime geçtiğini anlayın ve her müşterinin bütünsel bir görünümünün keyfini çıkarın.

Otomatik olarak daha iyi müşteri deneyimleri

Zaman içerisinde hesabınızda depolanan verileri kullanarak hedef kitlenizle daha da hassas bir şekilde iletişim kuruyoruz.

Müşteri Adayı Yönetimi

Bireysel iletişim

profilleri

Belirli verilere ve ölçütlere dayalı olarak özel segmentler oluşturmak için müşterilerin eylemlerini izliyor ve derecelendiriyoruz.

Sınırsız sayıda kişi içe aktarma

Kişilerinizin sayfalarınızda veya e-postalarınızda yaptığı her eyleme puan

Yerel bağlayıcılar ve entegrasyon araçlarını kullanarak müşteri adaylarını mevcut CRM platformlarınızla senkronize edebiliyoruz.

Kişileri değerlendirmek için katılım puanları

Akıllı filtreler aracılığıyla kişileri farklı hedef kitlelere ayırma ve yönetme. 

İlk web sitesi ziyaretlerinden başlayarak pazarlama kanallarınızla son etkileşimlerine kadar tüm potansiyel müşteri aktivitelerini profillerinde görüntüleme

Potansiyel müşterilerinizin profilini çıkarıyor, hedef kitlenizi segmentlere ayırıyor ve listelerinizi sorunsuz bir şekilde yönetiyoruz.