Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 
MARKA YÖNETİMİ

Markanız Benzersizdir.

İhtiyaçlarınız da öyle.

Bir marka oluşturmak ve sürdürmek sürekli araştırma, strateji ve yaratıcılık gerektirir. Marka bilinci oluşturma hizmetlerimiz, şirketinizin büyümesini hızlandırmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve varlıkları size sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Tam bir yeniden markalamadan sosyal medya gönderilerine, e-posta pazarlamasına, reklamlara ve daha fazlasına kadar eksiksiz bir marka bilinci oluşturma hizmetleri sunuyoruz.

marka yönetimi

Gerçek iş sonuçları sağlamak için marka bilinci oluşturma projelerimizi geliştiriyoruz

Marka Yönetimi ile daha fazla marka bilinirliği, gelişmiş müşteri duyarlılığı, daha yüksek kar marjları ve artan satışlar.

Marka Keşfi ve Denetimi

Keşif ve denetim sürecimiz, marka stratejisi ve ifadesi için zemin hazırlar. Nicel ve nitel araştırmaların bir karışımını kullanarak markanızın zorluklarını, güçlü yanlarını ve fırsatlarını belirliyoruz. Bu öğrendikleri, markanızı yükseltecek ve iş hedeflerinizi destekleyecek potansiyel stratejik yönler geliştirmek için uyguluyoruz.

Marka stratejisi

Sağlam bir marka temeli, pazarlamanızda tutarlılığı sağlar. Konumlandırma stratejileri, marka değerleri ve misyon ifadeleri için profesyonel danışmanlık sağlıyoruz. İhtiyacınız ne olursa olsun, işinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak hizmetleri sağlamak için sizinle birlikte çalışabiliriz.

Etkili bir strateji ortağı nasıl çalışır?

Sadece harika görünen ve kulağa hoş gelen değil, aynı zamanda harika sonuçlar veren markalar oluşturmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimiz bir marka oluştururken sağlam bir stratejiye bağlı kalan sahiplenilebilir kimlik sistemleri oluşturur.

Marka İfadesi

Sadece harika görünen ve kulağa hoş gelen değil, aynı zamanda harika sonuçlar veren markalar oluşturmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimiz bir marka oluştururken sağlam bir stratejiye bağlı kalan sahiplenilebilir kimlik sistemleri oluşturur.


Müşterilerimizin markalarını büyütmeleri ve müşteri tabanlarını artırmaları için hedefler belirlemelerine yardımcı oluyoruz.

  • Bilgi Toplama
  • Rakip analizi
  • Analizler + Konsept
  • Hikaye
  • Şekillendirme
  • Aktivasyon
Bilgi Toplama

Dinleme ve Tanıma

Bir dizi kritik paydaş görüşmesi için sizinle bir araya gelerek işe başlıyoruz. Burada markanızın güçlü, zayıf yanlarını ve isteklerini ortaya çıkarıyoruz, geleceğe yönelik bir vizyona uyum sağlıyoruz ve projenin geri kalanı için hedeflerimizi belirliyoruz.


Dahili ve harici marka algısını ölçmek ve markanın şu anda nasıl konumlandığını anlamak için anketler ve araştırma çalışmaları aracılığıyla müşteriler hakkında bilgi toplamanıza yardımcı oluyoruz.

Rakip analizi

Neyle karşı karşıya olduğunu bilmek

Her zamankinden daha fazla marka hikayesi anlatıldığından, genellikle öğrenilecek çok sayıda rakip var. Rakiplerin kendilerini nasıl sunduklarını ve tüketicilerin ilgisini nasıl çektiklerini inceleyerek, markanızın kullanabileceği boşlukların yanı sıra, işgal edilen marka bölgesini tespit ederiz. Doğrudan rakiplerin ötesinde, diğer sektörlerden de ilham alıyoruz.

Analizler + Konsept

Araştırmalarımızı bir araya getirmek

Verilebilir stratejimiz, önerilerimizi sezgisel, 4 aşamalı bir çerçeve içinde düzenler. İlk aşama, içgörüler , öğrendiklerimizi ve bunun projenin geri kalanını nasıl bilgilendireceğini ortaya koyuyor.


İçgörülerden doğrudan ikinci aşama olan marka kavramına geçiyoruz . Bu, stilistik bölgeleri üst düzeyde keşfederek, bir yönü daralttığımız ve gelecekteki keşifler için bir rota çizdiğimiz yerdir.

Hikaye

Markanızı kelimelere dökmek

Sözlü bir kimlik birçok parçanın toplamıdır: vizyon, ton, değerler, misyon, ses ve ton ve daha fazlası. Sizinkini oluşturmak için stratejimiz ve metin yazarlığı uzmanlarımız, içgörülerini ve deneyimlerini sunmak için bir araya geliyor.


Rolümüz yalnızca kimliğinizin farklı kısımlarını oluşturmak değil, aynı zamanda bunları kanallarda çalışanlara, ortaklara, müşterilere ve dünyaya anlatılabilecek güçlü bir hikayede birbirine bağlamaktır.

Şekillendirme

Marka dönüşümünüzü görselleştirme

Hikayeyi öğrendikten sonra görsel olarak anlatmaya başlayabiliriz. Yetenekli tasarımcılarımız, markanızın en iyi şekilde görünmesi için ihtiyaç duyduğu tüm varlıklarla sizi donatabilir - logo tasarımı ve kullanım şeklinden, marka paletine, fotoğraf ve sosyal medya yönüne, satış ve pazarlama ekiplerinizin gösteriş yapması için marka teminatı oluşturmaya kadar her şey. 

Aktivasyon

Geleceğe doğru hareket

Marka vizyonunuzu ekibinizin inandığı bir şeye dönüştürdüğümüz için müşterilerimizle diyalog kurmak çok önemlidir. Bu nedenle, her marka stratejisi müşteriye geri bildirim için yeterli zaman bırakılarak sunulur. Sunumdan sonra, ekibimiz planları eyleme geçirmek ve marka dönüşümüne yönelik bir sonraki adımı atmak için hazır bekliyor.

MARKA YÖNETİMİ

Baştan Sona Uzman Danışmanlığımızla Sağlam Bir Temel Oluşturun

Pazar araştırmasından yeni bir isim bulmaya, bir logo tasarlamaya veya bir web sitesi oluşturmaya kadar markaların kimliklerini belirlemelerine yardımcı olmak için eksiksiz bir pazarlama ve marka bilinci oluşturarak marka yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

Doğrudan hedeflerle uyumlu pazarlama stratejileri hakkında derin bir anlayış kazanın

Veriler ve analitikler tarafından bilgilendirilen etkili planlama ile iş zorluklarını çözün

Ölçülebilir yaratıcı kampanyalar yürütün ve pazarlamanın gelir üzerindeki etkisini kanıtlayın

Sunduğumuz çeşitli yetenekler

Marka Mesajı

Marka mesajı, hem ne söylediğiniz hem de nasıl söylediğinizdir. Mesajlaşma, potansiyel müşterilerde yankı uyandıran net ve tutarlı bir ses tonu geliştirmeye özellikle odaklanarak markanıza hayat verir.

Marka konumlandırma

Alaka düzeyi, farklılaşma ve sadakat sağlamak için markanızın karakterini ve tonunu netleştirin veya oluşturun. Markanızın anlatacak iyi bir hikayesi olduğunda başarı için konumlanırsınız.

Pazar araştırması

Özelleştirilmiş, derinlemesine pazar araştırması ile pazar değişikliklerinin ve trendlerin zirvesinde kalın; markanız, müşterileri çekmek ve elde tutmak için tam olması gereken yerde olacaktır.

UX Tasarımı ve Testi

Web sitenizin ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını anlayın ve ele alın, iş stratejinizi erkenden kullanıcı tercihlerine göre ayarlayın ve nihayetinde işletmenizi daha etkili bir çevrimiçi deneyime yönlendirin.

Görsel kimlik

Çekici, tutarlı ve etkili bir marka kimliği geliştirin ve sürdürün. Çekici ve tutarlı görsel markalama ile tüketiciler markanıza güvenebileceklerini bileceklerdir.

Sanat Yönetimi

Tasarımınız ve mesajınız net ve akılda kalıcı bir şekilde iletişim kurmalıdır. Sanat yönetmenlerimiz, etkinliğini artırmak için tipografi ve renk seçiminden fotoğraf ve illüstrasyona kadar markanızın görünüm ve görsel standartlarını geliştirmeye yardımcı olur.

Marka Etkileşim Stratejileri

Tüketicilerin markanızla etkileşim kurmasını sağlamak, marka bilinirliği, sadakat ve uzun ömür için çok önemlidir. Markanızın etkisini en üst düzeye çıkarmak için yaratıcılığı ve stratejiyi birleştirin.

Metin yazarlığı

Sayfanın en üstündeki başlık, en alttaki harekete geçirici mesaj veya aradaki metin olsun, hedef kitleniz için ilgi çekici ve tutarlı bir mesaj oluşturmak için her öğe birlikte çalışır.

Fotoğraf Çekimi

Markanıza yakışan, markanızın tanıtımı için ihtiyaç duyduğu katalog, websitesi, fuar/organizasyon veya sosyal medyaya yönelik fotoğraf çekimleri.

Video Prodüksiyon

Markanıza yakışan, markanızın tanıtımı için ihtiyaç duyduğu websitesi, fuar/organizasyon veya sosyal medyaya yönelik tanıtım filmi, reklam filmi çekimleri.

Marka bir vaattir,

ve tüketiciler ile duygusal bağlantılar yaratır.

Tüketicilere satın alma konusunda ilham veren marka danışmanlığı  *

Özelleştirilmiş

Plan

Markanız, işinizin arkasındaki birleştirici güçtür.

İşbirliği Stratejisi

ve Yaratıcılık

Duygu yaratan markalar ve şirketler fark edilirler

Markanızı

Hayata Geçirme

Güçlü mesajlaşma, kreatif odaklı strateji oluşturma


Markalar karar verir ve kararlar işinizi yönlendirir.

Bu yüzden markanız en değerli varlığınızdır.