Büyüme için Vlanderon'u keşfedin.

Kurumsal değeri artıran önemli iş zorluklarını üstleniyoruz.


Pazarlamanızı güçlendirecek yönetim hizmetlerini keşfedin.

Markanıza her anlamda katkı sağlayacak güçlü yönetim araçlarımız ile bilgili danışmanlık sağlıyoruz.


Prodüksiyon alanında derin uzmanlığa sahip olduğumuz medya servislerimizi keşfedin.

Profesyonel yüksek kaliteli görüntü üretiminde hizmetinizdeyiz.


Dijital Pazarlamanın temelinde yer alan web çözümlerimizi keşfedin.

İşletmenizi dijital ortamlarda en iyi şekilde temsil edecek web çözümleri sunuyoruz.


Ticaretinize katkı sağlayan pazarlama çözümlerimizi keşfedin.

Her sektöre dokunan bir yaklaşım sergiliyoruz.


Bilgiyi sizin için süzüyor ve işletmenize katkı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

İşletmenize katkı sunabilecek bir bilgiyi paylaşabilmek bizi mutlu ediyor.

Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 

Dijital Strateji

İşletmenizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış özel dijital stratejiler.

Websitenizin olası satışlarını artırıyor, geliri en üst düzeye çıkarıyor ve ölçülebilir sonuçlarla doğrulanan pozitif bir yatırım getirisi üretiyoruz. Gelir odaklı, müşteri odaklı, teknolojiye dayalı stratejik çözümler yaratarak, markaların ve işletmelerin somut iş sonuçları sağlamak için günümüzün dijital ortamının tüm yönlerinde gezinmelerine yardımcı oluyoruz.

vlanderon

Güçlü bir dijital strateji olmadan

işletmeniz büyüyemez.

Güçlü bir marka, her başarılı şirketin temelidir. Bir işletmenin pazarda net bir imaja, uyumlu değerlere ve müşterilerini duygusal bir düzeyde meşgul eden uyumlu mesajlara sahip olması çok önemlidir.


İşletmenizin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış özel dijital stratejiler.

İşletmeniz için özel olarak tasarlanmış en iyi organik gelir getirici çözümleri bulmak için karmaşık dijital ortamın gürültüsünü kesiyoruz.


TÜKETİCİ GÖRÜŞLERİ VE EĞİLİMLERİ

Tüketicilerinizle doğru şekilde bağlantı kurun.

Tüketiciler, markalarla her zamankinden daha ilgi çekici şekillerde etkileşime giriyor. En değerli tüketicilerinizin kimler olduğunu ve nasıl davrandıklarını anlamanıza yardımcı olmak bizim işimiz.

PAZARA GİRİŞ PLANLAMASI

Pazara giriş ve büyümeyi kazanmak için net eylem planları geliştirmek.

Bir markanın müşterilerine nasıl ulaşacağının ve rekabet avantajı elde edeceğinin planını belirliyoruz. Hedef müşterilerin ihtiyaçlarını anlamalarına, ilgi çekici teklifler geliştirmelerine ve doğru kanallar aracılığıyla doğru mesajı iletmelerine yardımcı oluyoruz.

VERİ BİLİMİ VE ANALİTİĞİ

Markaların daha iyi kararlar almasına yardımcı olmak için verileri kullanırız.

Verileri, işlerin ne kadar iyi gittiğini takip etmenize, köşeyi dönünce ne olacağını tahmin etmenize, ürünlerinizi iyileştirmenize ve süreçlerinizi otomatikleştirmenize yardımcı olmak için kullanıyoruz.

ÜRÜN STRATEJİSİ VE YOL HARİTASI

İşletmelerin ürünleri için net bir yön belirlemelerine yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimizin ürünleri için tutarlı bir yol haritası oluşturmalarına ve gerçekçi ve ulaşılabilir kapsamlı bir yol haritası oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

İş deneyimlerinizin gerçekten kalıcı olmasını sağlamak için küresel verilere erişiyor ve birinci sınıf sektördeki en iyi uygulamaları takip ediyoruz.

Pazarlama stratejisi

Eyleme geçirilebilir içgörülerimiz ve yaratıcı hikaye anlatımımız, sonuç veren stratejiler hakkında bilgi verir. 

Dijital stratejinin çözdüğü sorunlar

Kayıp gelir

Net bir gerekçe olmadan geliri kaybetmek, etkisiz bir sürecin işaretidir.

İzleyici beklentilerini karşılamanın zorluğu

Bugün izleyiciler, bağlantılı teknolojilerle güçlendiriliyor ve pazarlama mesajlarıyla bombalanıyor. Gürültünün üzerinde duyulmak her zamankinden daha zor.

Dönüşüm odaklı markaların bile kendilerini metalaştırmaya veya bozulmaya karşı korumak için sadık bir kitle oluşturmayı ve elde tutmayı düşünmesi gerekir. Bu tür bir marka oluşturmak için bir hikayeye ihtiyacınız var. Ve bu hikayeyi şekillendirmek için bir stratejiye ihtiyacınız var.

Vlanderon, olağanüstü sonuçlar veren pazarlama stratejileri oluşturmak için dijital deneyimimizden, analitik uzmanlığımızdan ve yaratıcı yeteneğimizden yararlanır. Bir yıkım ortamında, ekibimiz, eyleme dönüştürülebilir içgörüler ve güçlü hikaye anlatımı yoluyla fırsatları yakalayarak sanat ve strateji bilimini harmanlıyor.

Etkili bir strateji ortağı nasıl çalışır?

Pazarlama stratejik olarak bir ekip gerektirir. Bir dizi uzmanlıkla birleştirilmiş derin içgörüler gerektirir. Güçlü bir pazarlama stratejisi ortağı:

Pragmatik bir yaklaşım benimser. Kuruluşunuza veya müşterilerinize uymayan mavi gökyüzü stratejileri, cansız sonuçlara yol açar. Ajansınız, markanız için şimdi nelerin mümkün olduğunu keşfederek, bir sonraki adımın fırsatlarını ortaya çıkarabilir.

Müşterilerinizi anlar.  Stratejistleriniz, ideal müşterinizin her nüansını - motivasyonlarını, davranışlarını ve kararlarını - saplantı haline getirmelidir.

Aktif olarak izler ve optimize eder. Bir stratejiye sahip olmak önemlidir, ancak onu ne zaman ayarlayacağınızı bilmek de önemlidir. Ajansınız, pazarlama stratejinizi verilere dayalı olarak geliştirmiyorsa, büyük olasılıkla değerli zamanınızı ve kaynaklarınızı boşa harcıyorsunuzdur.

Kanal yönetimi

Durgun veya ihmal edilen kanallar, devam eden dijital çabalarınızı bozabilir.

Yetersiz büyüme

Pazarlamanıza olan inancınızı kaybetmeye başladıysanız, stratejinizi yeniden düşünmenin zamanı geldi.

Sektörünüzde Fark Yaratın

Büyük ya da küçük her projeye aynı düşünce ve özenle yaklaşıyoruz ve bunu gerçekleştirmek için yolun her adımında sizinle birlikte çalışıyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik eksiksiz bir çözüm paketiyle büyümeyi hızlandırın.Bültenimize kaydolun