Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 

Dijital Pazarlama Veri Analitiği & Veri Analizi Yönetimi

Sağlıklı kararlar vermeniz için

kolay anlaşılır pazarlama analitiği.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük işletmelere kadar her türlü ölçekteki işletme için veri analizi yönetimini anlaşılabilir grafikler ve devamlı izlenilebilir paneller aracılığıyla sunuyoruz.

  • Sosyal Medya
  • Websitesi
  • Arama Motoru
  • Video
  • Diğer
Sosyal Medya

Facebook

Instagram

Twitter

Linkedin

Facebook Ads

Instagram Ads

Twitter Ads

Linkedin Ads

Websitesi

Google Analytics 4

Google Page Speed Insight

Google Analytics UA

Arama Motoru

Google Search Console

Google Ads

Google My Business

Video

Youtube

Vimeo

Wistia

Diğer

WordPress

Woocommerce

Google E-tablolar

Websitesi Veri Analitiği ile Neler Sunuyoruz?

Ürün kullanımını detaylı olarak analiz ediyoruz.

Kullanıcı davranış eğilimlerini tüm açılardan keşfetmek için pazarlama verilerini parçalara ayırırız. Müşterilerinizi demografi, konum, cihaz/işletim sistemi türü, tercihler ve davranışlarına göre analitik verileri gruplandırırız. Kullanıcıların ne sıklıkla anlamlı eylemler gerçekleştirdiğini görür, güçlü kullanıcılar gibi temel kullanıcı gruplarının büyümesini izler ve mevcut trendlerin önceki sonuçlarla nasıl karşılaştırıldığını öğrenerek stratejiler belirleriz.

Dönüşüm Hunileri ile kimin neden dönüştüğünü biliyoruz.

Dönüşüm hunileri oluşturur, ardından hangi kullanıcıların en iyi dönüşümü gerçekleştirdiğini anlamak için bunları herhangi bir kullanıcı özelliğine veya davranışına göre ayırırız. 

En iyi müşterilerinizi belirliyoruz.

En aktif müşteriden en az aktif müşteriye kadar müşteri tabanınızın tüm yelpazesini kuşbakışı görürüz. En az aktif müşterilerin elde tutma oranını artırmak için etkileşim kampanyaları oluştururuz.

Web sitenizdeki her eylemi izliyoruz.

Video görüntülemelerinden pdf indirmelerine, oturum açmalara kadar her şeyi izler ve ardından potansiyel müşterilerinizi takip eder ve dönüşümünü sağlarız.

Sitenizdeki kullanıcı akışlarını optimize ederek daha iyi bir müşteri deneyimi oluşturur, sürtünme anlarını tespit eder, ardından bunları düzeltmek ve sonuçlarınızı ölçmek için yenilikler yaparız.

Analitik veri analizi yönetimi hizmetimiz ile gürültüyü ortadan kaldırır ve işi ileriye taşıyacak karlı kararlar vermeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri ortaya çıkarırız. 

Analitik Veri Odaklı Kararlar

Bugün neler olduğunu görür, yarın için plan yapar ve ilerideki aylar ve yıllar boyunca sürecek büyüme için strateji oluştururuz.

Farklı müşteri segmentleri ile Veri Analizi Yönetimi

Farklı müşteri segmentlerinin web siteniz ve e-postanızla nasıl etkileşime girdiğini karşılaştırır ve onlarla daha iyi etkileşim kurmak için kişiliklerini anlamaya çalışırız.

Şampiyon müşterileri belirleme

Bir frekans dağılımı çalıştırır ve müşterilerinizi tek seferlik müşteriler, ara sıra müşteriler ve sık müşteriler olarak ayırırız. Seyrek müşterileri hedefleyen ve onlarla etkileşime geçen kampanyalar planlarız.

Dijital Pazarlama Verileri izleme ve raporlama.

Başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız en geniş SEO, PPC, Sosyal ve E-posta verilerini sunuyoruz.

Verilerinizin farklı araçlara, yazılım sistemlerine ve veri tabanlarına dağılmasına izin vermeyiz. Daha iyi sonuçlar ve kampanyaları kolayca optimize edebilmemiz için tüm dijital pazarlama verilerinizi veri analizi yönetimi merkezimizden size sunarız!


Potansiyel müşteri başına maliyet veya kanala göre dönüşüm oranı gibi performans göstergelerine hızlı bir şekilde bakabilmeniz için tüm pazarlama teknolojisi yığınınızı veri görselleştirme aracımıza alırız. Pazarlama süreçlerinizde doğru stratejiler geliştirmenizde katkı sağlamak için raporlamalar ve veri analizi yönetimi ile ilgili bilgili danışmanlık sağlarız.

Özelleştirilebilir Kontrol Panelleri

Dilediğiniz metriklerde özelleştirilebilir bir şekilde çoklu gösterge tabloları oluştururuz.

Dönüşüm Hedefleri & Huniler

Pazarlama faaliyetlerinizin tüm aşamalarını izlemek için dönüşüm hedefleri ve huniler oluştururuz.

Yinelenen Özelleştirilmiş Raporlar

Dilediğiniz aralıklarda otomatik olarak yinelenen pdf formatında raporlar oluştururuz.

Veri analizi, başarılı bir iş yürütmenin önemli bir parçasıdır. Pazarlama Verilerinizin size söylemeye çalıştığı şeyin net ve görsel bir sunumunu veri görselleştirme ile sağlayarak bu anlaşılması zor süreci çözmenizde size yardımcı oluyoruz.

VLANDERON'da, veri analizi sağlamada mükemmeliz ve kampanyanızın neyi daha iyi yapabileceğine dair size fikir veriyoruz. Kampanyalarınız için geçmiş performansa dayalı bir performans modeli sağlıyor, sonuçları nasıl yorumlayacağınızı öğretiyor ve nasıl analiz edeceğinizi gösteriyor ve sürekli olarak daha iyiye gitmenin ve kampanyaları iyileştirmenin kilidini açıyoruz.

Her müşteriye kişisel düzeyde ulaşmak için gerçek zamanlı veriler

Müşteri verileri çeşitli kaynaklardan ve sistemlerden gelir. Güçlü API'lerimiz, CSV içe aktarmalarımız veya açık iş ortağı ekosistemimiz ile bu dijital pazarlama verilerini kolayca alır ve bunlara göre hareket ederiz.

Tüm sosyal ağlardaki kanallarınızın sosyal medya verilerini topluyor ve veri görselleştirme ile tüm verileri tek bir panel içerisinden sunuyoruz. Sosyal medya verileri dışında websitenize izleme kodu ekliyor ve ısı haritası, huniler, müşteri yolculuğunun tüm adımlarını verileştirerek doğru stratejiler geliştirmek için analitik veri hizmeti sunuyoruz.