Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 

Neden Vlanderon?

Hem yeni hem de köklü markalarla birlikte çalışıyoruz.

Müşterilerimizin marka değerini güçlendirmek için kim olduklarını, kim olmak istediklerini ve nasıl iletişim kuracaklarını daha iyi anlamalarına yardımcı oluyoruz.

2016'da başlayan maceramızdan bu yana markalara dijital pazarlama hizmeti vermeye devam ediyoruz ve izleyicileriyle bağlantı kurmalarına yardımcı oluyoruz.

Vlanderon, Strateji, Yaratıcılık ve Teknolojinin Mükemmel Bir Karışımıdır. Derin teknik uzmanlığa, yaratıcı yeteneğe ve süper güçlü dijital pazarlama becerilerine sahip entegre bir dijital pazarlama ajansı olarak hizmet vermektedir.

neden vlanderon

Kapsamlı hepsi bir arada dijital pazarlama çözümlerimiz ile ihtiyacınız olan her şey tek bir çatı altında.

Yaratıcılığı, yeniliği, stratejiyi ve zanaatı birleştirerek müşterilerin iş sorunlarını çözmelerine yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimizle ilişkilerimize değer veriyoruz. Sonuçtan memnun kalmanızı sağlamak için her adımda sizinle birlikte çalışıyoruz. Amacımız uzun vadeli iş ortaklıkları oluşturmaktır. Hiçbir şey mutlu bir müşteriyi yenemez.

dijital pazarlama

Hikaye anlatmayı seviyoruz. Müşterilerinizle etkileşim kurmak ve onlarla bağlantı kurmak için basit, anlaşılması kolay bir video dili yaratıyoruz.

İster dahili bir kurumsal videoya, ister animasyonlu bir nasıl yapılır videosuna veya web siteniz veya sosyal platformlarınız için bir pazarlama videosuna ihtiyacınız olsun, sizin için ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilecek bir video hizmetler zincirine sahibiz.

Bir stratejiden içerik pazarlamasına, PR, SEO ve diğer hizmetlere. Kapsamlı bir stratejiyi desteklemek için yeterli şirket içi yeteneğiniz yoksa, ekibiniz olabiliriz.

Tepki vermekte zorlanan işletmeler için, şimdi işletmenizde dijitalin önemini artırma, etkinliğe odaklanma ve yeni gelir hatları sunma zamanı. Uzun vadeli teknik kararlar verirken nasıl daha hızlı gidebileceğinizi, müşterilerinize ve işinize nasıl daha fazla değer sunacağınızı anlamanın tam zamanı.

Daha hızlı büyüme için gelişmiş deneyimler

Müşterilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir yerde merkezileştirmelerine yardımcı olarak, birden çok hizmet sağlayıcıyla uğraşmanın getirdiği zorlukları ortadan kaldırıyoruz.

Kişilerinizi gelişmiş, zengin özelliklere sahip CRM'imize aktarıyor, segmentlere ayırıyor ve saklıyoruz.

Takip kodumuzu sitenize ekleyerek ziyaretçilerinizin davranış biçimlerine göre puanlıyor yeniden pazarlama için optimize ediyoruz.

Popup ve widget'lar ile potansiyel müşterileri topluyor ve yeniden pazarlama için dönüşüme dahil ediyoruz.

Eşsiz e-posta tasarımları hazırlıyor, kampanya yönetim araçlarımızla E-posta & SMS Kampanyaları oluşturuyor ve çalıştırıyoruz.

Dijital Varlıklarınızın tamamını gözlemliyor, itibarınızı en iyi şekilde yönetmek için gelen değerlendirme ve yorumları tek biryerden izliyor, önemli anahtar kelimelerde markanızı takip ediyor ve düzenli olarak raporluyoruz.

Facebook, Instagram gibi sosyal ağlar için Sosyal Otomasyonumuzla sosyal medya erişiminizi takip ediyor, içeriklerinizi tasarlıyor, planlıyor ve kitleniz ile iletişimde kalmanızı sağlıyoruz.

Performans pazarlamanızda gerekli olan reklam setlerini oluşturuyor, içerik tasarımı ve metin yazarlığını üstleniyor ve minimum maliyetlerle çalışan reklamlar oluşturuyoruz.

Eski websitenizi yeniliyor yada yeni oluşumunuz için baştan inşa ediyoruz.

E-ticaret siteleri oluşturarak, ticaretinizi dünyaya açmanızda gerekli olan tüm teknolojik altyapıyı sunuyoruz.

Dijital pazarlama için gerekli açılış sayfaları tasarlıyor ve potansiyel müşterileri satış hunisine dahil ediyoruz.

Isı haritalarımız ile kullanıcı deneyimlerine göre websitenizi optimize ediyoruz.

Websitenizi, açılış sayfalarınızı ve diğer kanallarınızı birbirine api/webhook ile bağlıyor ve akıcı bir dijital pazarlama düzeni oluşturuyoruz.

Hem reklamlarınızı hemde dijital varlıklarınızı anlık olarak takip ediyor farklı analiz araçlarımız ile neyin çalışıp neyin çalışmadığını test ediyor, analiz ediyoruz. Tüm bu süreçleri en iyi şekilde takip edebilmeniz için sizlere paneller ve ayrıca düzenli raporlar sunuyoruz.

Markanızın markalaşma sürecini ele alıyor ve doğru marka yönetimi için gerekli olan tüm adımları atıyoruz. Daha iyi bir marka deneyimi sunmanız için A'dan Z'ye tüm süreçlerde sizlere bilgili bir danışmanlık sunuyoruz.

Fotoğraf Çekimi ve Video Prodüksiyon Servisleri

Markanızın dijital pazarlamada ihtiyaç duyduğu görsel iletişim için fotoğraf ve video hizmetlerimiz ile çekim öncesi ve sonrası ile tam kapsamlı birşekilde sizi destekliyor, dikkat çeken görseller üretiyor, hikayenizi en iyi şekilde anlatmak için farklı video pazarlama teknikleri kullanarak içerik üretimi gerçekleştiriyoruz.

Katalog Arşivi

Çekimlerini tamamladığımız fotoğraflarınızı VLANDERON bulut sunucularımızda 7/24 dilediğiniz zaman erişebileceğiniz şekilde arşivliyor, farklı formatlarda indirilebilir şekilde hizmetinize sunuyoruz.

Video Hosting

Üretilmiş videolarınızı video servisimiz ile ister kanal görünümü, ister tek sayfalık video, istersenizde embed edilebilir bir kod ile dilediğiniz yerde sergilemenizi sağlıyor ve sınırsız bant genişliği ile markanıza özel bir player ile reklamsız markalı bir sunum imkanı sağlıyoruz.

VR Video & VR Fotoğraf

Farklı bir deneyim sunmak isteyen müşterilerimize 360 Video ve fotoğraf teknolojileri ile 360 derece görüşe sahip içerik üretimini gerçekleştiriyor, websitesi ve sosyal ağlarda sunumunu sağlıyoruz.