Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 

B2C Pazarlama Çözümleri

Akıllı, dinamik yolculuklarla etkileşim ve iş sonuçları

Müşteri yaşam boyu değerini artıran kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimleri oluşturmanızda sizlere öncülük ediyoruz.

Pazarlama ve bilgi yönetimimiz, iletişimlerinizde daha fazla verimlilik elde etmenizi sağlar. Değer ve sadakate odaklanan müşteri merkezli iletişim oluşturmanızda size teknoloji yığınımız ve bilgili danışmanlığımız ile destek sunuyoruz.

Oluşturduğumuz stratejinizin performansını pazarlama araçlarımız ile izliyor, düzenli raporlar ve özel paneller sunuyoruz. Sizi bir sonraki seviyeye taşımak için güçlü bir araç ve hizmet paketi sunuyoruz.

Markanızın büyümesini sağlayan bir pazarlama ekosistemi

Hem kullanımı kolay hem de belirli kullanıcı görevlerine ve iş hedeflerine uyacak şekilde uyarlanmış çözümler yaratıyoruz.

KURUMSAL WEBSİTESİ

Harekete ilham vermek için tasarlanmış özel dijital deneyimler

Etkili bir web sitesi tasarımı, hedef kitlenizi çekecek ve markanızın itibarını artıracaktır. Kullanıcı dostu, modern ve başarılı web siteleri tasarlama konusunda uzmanız. Estetikten geliştirmeye, şirketinizi diğerlerinden farklı kılmak için çalışıyoruz.

Sunucu Kurulumu, Bilgi Mimarisi

Kullanıcı arayüzü ve deneyim tasarımı

Bakım, Güncelleme, Teknik Seo

OTOMASYON

Kurumsal pazarlamanızı otomatikleştiriyoruz.

Daha iyi kişiselleştirilmiş bir deneyim oluşturmak ve potansiyel müşterilerinizi dönüştürmek için güçlü otomasyon iş akışları çalıştırıyor ve hedeflenen mesajlarla müşterilerinize çapraz ulaşmanızı sağlıyoruz.

E-posta otomasyonu

SMS Mesaj otomasyonu

Tarayıcı push bildirimleri

SEGMENTASYON VE KAMPANYA

Segmentlere ayrılmış kullanıcılar, hedeflenen, tetiklenen e-posta kampanyaları

Pazarlama kampanyaları kullanarak müşterilerinize önerdiğiniz ürünlerin, ziyaretçilerinizin tarama geçmişine göre otomatik olarak seçilmesini sağlarız. Kişilerinizi satın alma geçmişine, ortalama sipariş değerine ve hemen hemen tüm diğer davranışlara göre gruplandırıyoruz.

eticaret pazarlama

MESAJLAŞMA

Hepsi birarada mesaj yönetimi ile daha iyi müşteri ilişkileri.

Gerçek zamanlı olarak daha iyi kararlar alabilmeniz için müşteri ayrıntılarını, satış ve dönüşüm verilerini ve temsilci performans raporlarını alabildiğiniz hepsibirarada mesaj yönetimi.

Messenger, Insta DM, Whatsapp, Telegram

Canlı Sohbet Widget'ı

Sohbet Robotu

FOTOĞRAF & VİDEO PRODÜKSİYON

işletmeniz için yüksek kaliteli profesyonel görüntüler

Görsel tanıtım bizim tutkumuz. Fotoğrafçılık, Uzun ve kısa biçimli video prodüksiyonu, sanal 360 video ve fotoğraflar, etkileşimli dijital deneyimler ve ses prodüksiyonu dahil olmak üzere çeşitli platformlar için orijinal içerik oluşturuyoruz.

Tanııtım/Reklam filmi

Katalog Çekimi (mimari, ürün, stil, moda)

360 Fotoğraf/Video ve Canlı Yayın

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya Pazarlamanıza yeni bir yaklaşım

İş hedeflerinizi göz önünde bulundurarak, sosyal medya stratejinizin bütünsel pazarlama stratejinizle uyumlu olmasını sağlıyoruz. Facebook, Instagram, Google My Business, Youtube gibi popüler kanallarda hesaplarınızın canlı kalmasını sağlıyor ve etkileşimin dinamik kalması için içerikler üretiyoruz.

Kanal Yönetimi

Topluluk yönetimi ve izleme

İçerik Üretimi (Fotoğraf, Video, Grafik)

Anlık Veri Paneli ve Raporlama

DİJİTAL REKLAM

Kurumsal pazarlamanızı otomatikleştiriyoruz.

VLANDERON, iş sonuçlarınızı artırmak ve dönüşüm oranlarını optimize etmek için doğru platformlar, özel hedefleme ve yaratıcı varlık karışımıyla markanız için dijital bir reklamcılık stratejisi oluşturur.

Google Ads

Facebook & İnstagram Ads

Görüntülü Reklamcılık

DİJİTAL VARLIKLAR VE İTİBAR

Olumlu Bir Marka İtibarı ve Sadakat Yaratma.

Araştırmalar, yerel bir işletme ararken, tüketicilerin %97'sinin yalnızca incelemelere dayanarak markanız hakkında otomatik olarak karar vereceğini gösteriyor. İşletmeniz hakkında çevrimiçi olarak (Google Haritalar, TripAdvisor, Facebook vb.) olumlu geri bildirimlerin miktarını artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Sosyal Dinleme

Dijital Varlıkları tek bir yerden izleme

Yorumları toplama ve yayınlama

Gerçek Yatırım Getirisi Üreten Veriye Dayalı Pazarlama

İşletmeniz için doğru KPI'ları belirlemenize, şirket hedeflerinizle uyumlu bir ölçüm stratejisi oluşturmanıza ve ardından bu hedeflere ulaşmak için bir eylem planı tasarlamanıza yardımcı oluyoruz.

Her kampanya için kanallar arası veri görselleştirmesi ile gerçek bir işbirliği sağlıyor ve daha iyi karar almanızı kolaylaştırıyoruz.

Güçlü veri analizi panellerimiz ve raporlarımız ile dijital yolculuğunuzda işleri kolaylaştırıyoruz.

Alışveriş yapanların mağazanız ile nasıl, nerede, ne zaman ve neden etkileşimde bulunduğunu anlayın. Sadık müşterileriniz hangi davranışları sergiliyor? En yüksek yatırım getirisini hangi kanallar sağlıyor? Hangi web push bildirimi maksimum trafiği yönlendiriyor?


VLANDERON

Güçlü içgörülere dayalı ilgi çekici kampanyalar oluşturmak için fırsatlar yaratıyoruz.