Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 

İşletmenize sunduğumuz ayrıcalıkları görmek için şimdi tıklayın.

Vlanderon Hakkında

Yerel işletmeleri doğru araçlarla ve hizmetlerle güçlendiriyoruz.

Vlanderon, yerel işletmeleri ve hizmet ettikleri toplulukları daha iyi hale getirmek için

ortak bir tutku ve amacı paylaşır.

HAKKIMIZDA

İşletmenize Özel Bir Ekip

Ekibimiz, yerel işletmeleri ve hizmet ettikleri toplulukları daha iyi hale getirmek için ortak bir tutku ve amacı paylaşır. Bu hedef, farklı geçmişlere ve deneyimlere sahip olan hepimizi bir araya getiriyor ve müşterilerimize her gün kaliteli teknoloji ve hizmetler sunmamızı sağlıyor.

ÖNCELİĞİMİZ MARKANIZ

Vlanderon, ileri görüşlü markalara basitleştirilmiş tasarım çözümleri sunan, kültürel değer yaratmalarına, izleyicileriyle iletişim kurmalarına ve iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan, Antalya merkezli bağımsız yaratıcı bir dijital pazarlama ajansıdır.

Marka kimliği yaratıyoruz.

Marka stratejisini tanımlıyoruz.

Meydan okumayı ortaya çıkarıyoruz.

Stratejik planlamayı gerçekleştiriyoruz.

Marka deneyimini oluşturuyoruz.

Gerçek sorunlara eksiksiz çözüm paketleri

Rekabetinizde daha iyi performans gösterecek, kullanıcı deneyimini geliştirecek, siz ve gelecekteki müşterileriniz için başarı yolunu açacak, gerçek yaşam sorunlarına çözümler getiriyoruz.

B2B Şirketler için

B2C Şirketler için

Sektörel Çözümler için tıklayınız.


dijital pazarlama ajansı

Vlanderon, web geliştirme, PPC, sosyal medya pazarlamasına ve içerik oluşturmaya kadar çok çeşitli hizmetler sunan bir dijital pazarlama ajansıdır.

Görüntü elde etmekten son teslim edilebilir ürünlere kadar, en iyi donanım, yazılım ve sektörde kanıtlanmış iş akışlarını kullanarak müşterilerimize mükemmel görünen, akılda kalıcı içerikler üretiyor ve dijital ekosistemde teknolojilerimiz ile başarılı olmaları için çalışıyoruz.

Ongun Çakal

Vlanderon Kurucusu - Dijital Medya Ajansı Antalya

#vlanderon

Nasıl çalışıyoruz?

Antalya dijital ajanslar arasında özgün bir yaklaşımla fark yaratmak istiyoruz, bu yüzden dijital ajans konusunda yenilikçi bir yaklaşım izliyoruz.

Her şirkete uyarlanabilecek bir dizi araç ve prosedür kullanıyoruz ama aynı zamanda her şirketin farklı şekillerde çalışması gereken farklı ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Markaları büyütmek için strateji, sanat, tasarım, teknoloji ve kültürü harmanlıyoruz.

#vlanderon

Neler Yapıyoruz?

Yaratıcı ve yenilikçi pazarlama çözümlerinde uzmanlaşmış bir dijital pazarlama ajansıyız. Yaratıcılığın gücüne ve dünyayı değiştirme yeteneğine inanıyoruz.

Bu yüzden sadece dijital pazarlama ile kalmıyoruz, tasarım, web geliştirme ve sosyal medya yönetimi hizmetleri de sunuyoruz. Markaların insanlarla ve topluluklarla doğrudan etkileşime girmesinin anlamlı yollarını ortaya çıkarmak için çeşitli teknolojiler ve dijital altyapılar sunuyor, yaratıcı reklamlar, dijital projeler ve kampanyalar yaratıyoruz.

Diğer medya ajanslarından farklı olarak pazarlama ve yaratıcılığı bir bütün olarak ele alıyoruz. Etkili bir kampanya oluşturmanın en iyi yolunun, müşterinin neyi başarmak istediğini anlamak ve ardından hedeflerine ulaşmak için yaratıcı uzmanlığımızı uygulamak olduğuna inanıyoruz.

Her projeye uygulamalı bir yaklaşımla yaklaşıyor ve benzersiz bir marka kimliği yaratmak için doğrudan müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.


Dönüşümleri artırmak için tasarıma kullanıcı merkezli bir şekilde yaklaşıyoruz. Temel uzmanlık alanlarımızdan yararlanarak, her müşterinin özel durumuna ve zorluklarına göre uyarlanabilen bir iş akışı süreci oluşturuyor, her adımda markanızı ve sizinle olan ilişkimizi inşa etmek için çalışıyoruz.

Gelirinizi arttıran, doğru hikayeyi anlatmak için tam olarak yapmanız gerekenleri size gösterecek kanıtlanmış bir plan ve metodolojimiz var.

Kanıtlanmış metodolojilerimizi kullanarak otantik marka hikayesi hazırlıyoruz, her markanın benzersiz olduğuna inanıyoruz ve bu yüzden üzerine düşünülmüş özel bir yaklaşım sergiliyoruz.


İşimiz hayal etmenin ve yaratmanın ötesinde sadece dijital tasarım konseptleri yaratmak değildir, ürününüzü mümkün olduğunca verimli ve sezgisel hale getirmek, dolayısı ile başarıya dönüştürülmesi gerekmektedir ve bizim misyonumuzda tam olarak bunu gerçekleştirmektir.

Mutlu Müşteriler için

Tüm yaratıcı sürecimiz tamamen ihtiyaçlarınız etrafında dönüyor.

Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir yerde merkezileştirmenize yardımcı olarak, birden çok hizmet sağlayıcıyla çalışmanın getirdiği zorlukları ortadan kaldırıyoruz. İşletmenizin çevirimiçi büyümesine, daha fazla ziyaretçiyi dönüştürmesine, otomatik, hedefli ve kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyaları yürütmesine yardımcı oluyoruz.

Vlanderon, bir işletmenin dijital dünyada başarılı olması için gerekli tüm hizmetleri sağlayan bir dijital pazarlama ajansı olarak hizmet vermektedir.

Kimlerle Çalıştık?

Türkiye'nin en iyi otelleri ve işletmelerinden bazıları ile çalışma fırsatı bulduk.

Yaşadığımız dijital dönüşümün ardından çok daha fazlasına hizmet etme arzusu içerisindeyiz.