Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 

Sosyal Medya Pazarlaması & Sosyal Medya Yönetimi

Çevrimiçi topluluklar oluşturmanıza, olumlu deneyimler yaratmanıza ve gelirinizi artırmanıza aracılık ediyoruz.

Vlanderon olarak, markaların sosyal medya pazarlama çabalarını bir sonraki seviyeye taşımasına yardımcı oluyoruz. Sosyal medya kanallarını yönetiyor, müşterilerle konuşuyor, web ve ağlarda izleme yapıyor, performans ölçüyor, kıyaslıyor ve anlık olarak panellerimiz aracılığı ile sunumlarını gerçekleştiriyoruz.

  • Planlama
  • Yayınlama
  • Reklam
  • Analiz
  • Mesaj
Planlama

Uçtan uca Sosyal Medya yönetimi

Hesaplarınızın kurulumu ve tasarımından, sosyal medya hesap yönetimi ve hedef kitlenizle iletişimi yönetmeye kadar her şeyi kapsıyoruz. Sosyal medya danışmanlığı kapsamında bol içerik ve sürekli bir strateji geliştirme ile tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp aylık programları yayınlanmadan önce onaylamaktır.

Kitle etkileşimini artırmak

Takipçilerinizin ilgisini canlı tutmak için, hedef kitlenizin yanıt vereceği içerik türlerini ve bunun en büyük etkiye sahip olacağı kanalları önermek için görüşlerimizi kullanırız. Tam hizmet veren bir sosyal medya ortağı olarak, metin yazarlığı ve tasarım uzmanlığımız, hikaye odaklı gönderilerden ilgi çekici reklamlara kadar akla gelebilecek her türlü içeriği sunmamızı sağlar.


Yayınlama

Kanallar arası yayınlar

Tüm gönderilerinizi ve kampanyalarınızı kolayca planlar, düzenler ve yayınlarız. Ekibinizdeki kişileri servisimize dahil eder ve kanallar arası kampanyalarda ortak çalışırız. Kaliteli ve markaya uygun içerik sağlamak için onay akışlarını kullanır ve bilgi alışverişini en üst düzeye çıkarırız.

En iyi içerik ve sosyal medya yönetimi

Önceden onaylanmış varlıklarınızı depolar ve sosyal gönderilerinizin tutarlı marka bilinci oluşturmasını sağlamak için kullanırız.

Sorunsuz ekip işbirliği

Yayın gecikmeleri, aksilikler veya gözden kaçmalar olmadan ekibinizin birlikte çalışmasını sağlarız. Kaliteli içeriğinizin istediğiniz gibi planlandığından emin olmak için ekip üyelerinize kullanıcı rolleri atarız ve onaylarına sunarız. 

Reklam

Reklam harcamanızdan en iyi şekilde yararlanma

Pazarlama bütçenizin maksimum verimlilikle kullanılmasını sağlamak için reklam harcamalarını optimize ederek, sosyal medya reklamları yönetimini en iyi şekilde koordine eder, hedef kitleyi ve yaratıcı performansı izlemeye düzenli olarak devam ederiz.

Stratejimize bağlı olarak, Google Görüntülü Reklam Ağı'nda ve başka yerlerde reklam satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir, optimize edebilir, kitlelerinizin bulunduğu uzman sitelere doğrudan satın almalar yerleştirebilir ve hedeflenen deneyimleri daha da hassas bir şekilde sunmak için programatik ortaklarla birlikte çalışabiliriz.

** antalya sosyal medya pazarlaması ve yönetimi **

Öncelikli olarak antalya işletmeleri için sonrasında tüm ülke çapında hizmetler sağlamaktayız.

Analiz

7/24 Canlı Analiz

Tüm müşterilerimize, her zaman ve her yerde erişilebildikleri ve anlık olarak verileri takip edebilecekleri paneller sunuyoruz.

Raporlama

Günlük, Haftalık, Aylık yada Yıllık raporlamalar ile her zaman özelleştirilebilir raporlamalar sunuyoruz.

Reklam Analizi ve İzleme

Facebook, Google ve diğer platformlardaki reklamları otomatik olarak analiz ediyoruz. Reklam performansını en üst düzeye çıkarmak için makine öğrenimi yeteneklerinden yararlanıyoruz. Antalya sosyal medya ajansları arasında bir tercih yapmadan önce veri analizi yönetimi yada reklam yönetimi sayfalarımızı mutlaka inceleyin.

Mesaj

Kitle etkileşimini artırmak

Takipçilerinizin ilgisini canlı tutmak için, hedef kitlenizin yanıt vereceği içerik türlerini ve bunun en büyük etkiye sahip olacağı kanalları önermek için görüşlerimizi kullanırız. Tam hizmet veren bir medya ortağı olarak, metin yazarlığı ve tasarım uzmanlığımız, hikaye odaklı gönderilerden ilgi çekici reklamlara kadar akla gelebilecek her türlü içeriği sunmamızı sağlar. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz ile kitle iletişiminizi güçlendiriyoruz.

Uçtan uca yönetim

Hesap kurulumunuz ve tasarımınızdan, büyümeyi yönetmeye ve hedef kitlenizle iletişimi yönetmeye kadar her şeyi kapsıyoruz. Bol içerik ve sürekli bir strateji geliştirme ile tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp aylık programları yayınlanmadan önce onaylamaktır.

Dinler, Katılım Sağlar, Yayınlar, Reklam Verir,

Ölçer ve Hedef Kitlenizle daha güçlü bağlantılar kurarız.

Vlanderon, bir antalya sosyal medya ajansı olarak orta ve kurumsal ölçekli şirketlerin sosyal medya yönetimi, pazarlaması ve müşteri deneyimi yönetiminde etkin teknolojiler kullanır.

SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI

Kanal Planlama + Kanallar arası yayınlar

İçeriği dahili ekipler arasında dağıtma ve yönetme

Sosyal medya ajansı olarak şirketinizin tüm sosyal medya yönetimi sürecini ve ağlardaki varlığını güvenli bir şekilde yönetiriz. Marka tutarlılığını sağlamak için sosyal medya yönetimi aracımızda rol veya gruba dayalı çalışma alanları ve erişim oluştururuz. Böylece ekipleriniz ile bir işbirliği içerisinde güvenli bir yönetim süreci yaşarız.

sosyal medya yönetimi

Araştırma + Dinleme

Müşterilerin neler konuştuğunu ve nelere önem verdiğini keşfetme

Müşterinizin yaşam tarzı, tutumları ve ilgi alanları hakkında fikir edinmek için kitlenizin demografisinin arkasına bakarız. İnsanların markanız, rakipleriniz, sektörünüz ve işle ilgili konular hakkında neler söylediğini görmek için dinleme aracımızı kullanırız ve eyleme geçirilebilir stratejiler için veri üretiriz.

Ölçüm + Anlık İzleme + Raporlama

Verileri ölçülebilir şekilde görselleştirme, analiz etme ve raporlama

Sosyal medya pazarlaması için merkezi analiz aracımız ile pazarlama, satış ve hizmet etkinliğinin canlı görüntülerinin yanı sıra üçüncü taraf kaynaklardan gelen verileri görüntüleriz. Bu görüntüleri sizlere hem bir panel içerisinde anlık erişime sunar, hemde düzenli raporlamalar hazırlarız.

Dijital Reklamlar

Bütçeyi maksimum verimlilikle kullanma ve stratejik bir şekilde iletişimi güçlendirme

Spesifik hedeflerinizi göz önünde bulundurarak, daha geniş kitleleri hedefleyen ve onları size daha da yakınlaştıran, veriye dayalı ücretli reklam kampanyaları oluşturuyoruz.

Sohbet Etme, İletişim Kurma

Tüm Ağlarda Müşteriler ile Bağlantı Kurma

Sosyal ağlardaki kanallarınızda gelen kutusu ve gelen yorumlara doğrudan 4 farklı dilde geri dönüşler sağlayarak iletişimi canlı tutuyor ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için işletmenize destek oluyoruz.