Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 

Kurumsal web sitesi tasarımı hizmetleri

Web sitesi tasarımı ve geliştirme hizmetlerimiz, işletmenizin ihtiyaçlarına göre uyarlanır.

Etkili bir web sitesi tasarımı, hedef kitlenizi çekecek ve markanızın itibarını artıracaktır.

websitesi tasarımı

Keşif & Araştırma

İşletmenize uyumlu, teknik ve web tasarımı açısından kullanıcı dostu mobil uyumlu web sitesi oluşturmak için araştırma yapıyoruz.

Strateji & Tasarım

Web tasarımı öncesi Bilgi Mimarisi, UI & UX, Teknik planlama, içerik planlaması, grafik çalışmaları için bir dizi çalışma yürütüyoruz.

Bakım & Güncelleme

Web tasarımı sonrası düzenli periyodlarda, sitenizin kalitesini ve işlevselliğini korumak için bakım ve güncellemeler yapıyoruz.

#webtasarım


Bir web sitesi tasarımını ve işlevselliğini geliştirmek, hemen çıkma oranlarını düşürebilir, kullanıcı katılımını artırabilir ve dönüşüm oranlarını artırabilir.


Tüm bunlar site trafiğinde bir artış, ideal olarak tüketici kazanımı ve bağlılığı sağlayacaktır.

Müşterilerinizin harekete geçmeleri ve işinizi büyütmeleri için ilham verecek özgün, kalıcı bağlantılar kurmanıza ve kurumsal web tasarımı konusunda yardımcı olmak için markanızla işbirliği yapıyoruz.

Sorunsuz müşteri etkileşimi için UX stratejileri geliştiriyoruz

Güçlü ve iyi tasarlanmış kullanıcı arayüzleri aracılığıyla şirketlerin müşterilere sorunsuz ve keyifli bir kullanıcı deneyimi sunmalarına yardımcı oluyoruz. Markanız için, tutarlı bir şekilde inşa edilmiş, tasarlanmış ve kullanıcılar için daha iyi, daha tutarlı bir deneyim yaratmak için oluşturulmuş ortak bir tasarım dili sağlıyoruz.

Adobe XD

Photoshop

After Effects

Illustrator

Sketch

Figma


Daha iyi dönüşüm sağlayan bir web sitesi tasarımı

UI ve UX en iyi uygulamalarını stratejik markalaşma süreciyle birleştirerek, hedef kitlenizin amacına ve ihtiyaçlarına uygun, son teknoloji ile ilham veren kurumsal websitesi geliştiriyoruz.

Sitemizi sunucularınızda barındırıyor musunuz?

İşletmenizin ihtiyaçlarına yönelik sunucu çözümlerimiz var, ayrıca güvenlik ve içerik düzenlemeleri ve web sitesi bakım paketleri de sunuyoruz.

Düşük maliyetli site seçenekleri sunuyor musunuz?

Her müşterinin bütçesine uyacak web sitesi paketleri sunuyoruz.

Bir websitesi oluşturmak ne kadar sürüyor?

Her websitesi benzersizdir ve zamanlama, boyut ve kapsam temelinde birden çok değişkene bağlıdır, ancak genellikle siteleri altı ile on iki hafta içerisinde oluşturuyoruz.

Websitemiz mobil uyumlu olacak mı?

Evet, tüm kurumsal web sitelerimizin duyarlı ve mobil uyumlu olmasını sağlıyoruz. Farklı cihazlarda uyum içerisinde çalıştığından emin olmadan teslim etmiyoruz.

Sizi hedef kitlenize bağlayan alakalı dijital deneyimler yaratıyoruz.

Keşif + Kullanıcı Araştırması

İşinize ilişkin anlayışımızı inşa ederek başlıyoruz. Kilit paydaşlarla konuşuyoruz ve mevcut herhangi bir sitenin performansı da dahil olmak üzere halihazırda sahip olduğunuz verileri derinlemesine inceliyoruz.

Strateji & Web Tasarımı

Alınan stratejik kararlar kurumsal web sitesinin önerilen yapısını, içeriğini ve özelliklerini iş hedefleriyle uyumlu hale getirir. Web tasarımı strateji oluşturma süreci sitenin yönü hakkında üst düzey kararlar verdiğimiz yerdir.


Web tasarımı aşamasının çıktıları, planlama sırasında oluşturulan tel çerçeveler üzerine inşa edilen her şablonun tam renkli maketleridir. Her maket, ana sayfadan başlayarak ayrıntılı geri bildirim için ekibinize sunulur. Ve tamamen duyarlı bir tasarım tartışılamaz olduğundan, her öğeyi ve etkileşimi her cihaz için optimize ederek masaüstü, mobil ve tablet için ayrı ayrı tasarlıyoruz.


Kurumsal web sitesi tasarımı ve geliştirme hizmetlerimiz, iş ihtiyaçlarınız için özel olarak hazırlanmıştır.

Barındırma hizmetlerimizi iş hedeflerinizle uyumlu hale getirerek ve websitenizi gelişmekte olan pazarların ihtiyaçlarına göre tasarlayarak, markanıza kalıcı bir güven oluşturacağımızdan eminiz.

Redis

Redis, verileri sabit sürücü yerine bellekte depolayan bir nesne önbelleğidir. Diğer şeylerin yanı sıra yavaş yüklenen bir WP-admin'i hızlandırmak için kullanırız.

Quic

Quic, varsayılan olarak şifrelenen ve özellikle mobil cihazlar ve düşük bant genişliğine sahip bağlantılar için websitesi yükleme sürelerini önemli ölçüde azaltabilen yeni nesil bir internet protokolü kullanırız.

CDN

CDN içeriği önbelleğe alarak ve birden çok veri merkezine dağıtarak websitenizin dünyanın herhangi bir yerinde daha hızlı yüklenmesini sağlar. CDN ile sitenizi daha da hızlı hale getiririz.

PHP

Her zaman PHP'nin en son sürümünü kullanırız.

Nginx

Çoğu web sunucusu yazılımı Apache'yi kullanır. Bunun yerine daha az bellek tüketen ve websitenizin hızını artıran Nqinx kullanıyoruz.

MariaDB

Konu hız olunca birçok avantajı olduğu için MySql yerine MariaDB kullanıyoruz.

Kurumsal web sitesi, markanızı hedef kitlenize bağlamak için kritik bir pazarlama aracıdır.

Kurumsal web sitesi, bir markanın veya şirketin dijital temsilinden çok daha fazlasıdır. Websitesi, genellikle bir kullanıcının şirketle yaptığı ilk etkileşim olabilir. Üstün bir site, satışları artırmanın, müşterileri dönüştürmenin ve izleyici erişimini genişletmenin ilk adımıdır.

Kurumsal Düzeyde Güvenlik.

SSL / TLS şifreleme

KVKK /GPDR uyumluluğu

Birleşik güvenlik panosu

Otomatik kötü amaçlı yazılım ve güvenlik açığı algılama ve otomatik düzeltme

Gerçek zamanlı websitesi koruması için websitesi güvenlik duvarı (WAF)

Kara liste izleme

Aylık yazılım güncellemeleri

Günlük, Haftalık, Aylık Yedekleme

Nasıl yapıyoruz?

Müşteri hizmetleri için herkese uyan tek bir yaklaşım sunmuyoruz. Müşteri destek planlarımız, özel ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre özelleştirilmiştir. İhtiyaçlarınızın hem şimdi hem de gelecekte karşılandığından emin olmak için sizinle birlikte çalışmaya hevesliyiz. Devam eden bir destek planının parçası olarak sunabileceğimiz hizmetlerden bazıları şunlardır:

Telefon, e-posta ve yüz yüze iş desteği

Bakım taleplerinin yönetimi

Hataların ve sorunların yönetimi

Proaktif sürekli iyileştirme faaliyetleri

Aylık raporlama

Amaca yönelik ve Kullanıcılar üzerinde olumlu bir etkiye sahip ürünler için deneyimler tasarlıyoruz.