Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 

SÜRECİMİZ

Kanıtlanmış bir büyüme çerçevesi

Çevrimiçi çabalarınızın geleceğiniz için bir yatırım olduğunu anlıyoruz. Keşfedilmemiş bölgelere ilerlemek için ihtiyaç duyduğunuz uzun vadeli desteği, deneyime dayalı rehberliği ve destekleyici teknolojik altyapıyı sunuyoruz. Yıllarca sürdürülebilir büyümenin temelini atıyoruz.

Daha geniş bir perspektiften iş süreçlerinizi görebilmemiz bizim için çok önemlidir. İş hedeflerinize yardımcı olacak kapsamlı stratejiler ve çekici müşteri deneyimleri sunmak için iş gereksinimlerini, kullanıcı ihtiyaçlarını, çeşitli stratejileri, mesajları, mevcut teknolojileri ve başarılı bir projenin reçetesine giden yolu ve müşteri yolculuğunuzda sizlere en iyi hizmeti sunmak için işletmeniz ile ilgili diğer her şeyi anlamamız gerekiyor.

1. Aşama: Keşif Oturumu

Keşif oturumu, çalışmalarımızı hedeflerinizle uyumlu hale getirmek için en gerekli temel adımdır.

İşletmenizin yetkilileri ile yüz yüze gerçekleştirdiğimiz bir oturumdur. Bu oturum, İşinizin bugün nerede durduğuna dair kapsamlı bir anlayış kazanmak içindir. Müşteri tabanınız ve dahili paydaşlarınız, iş hedefleriniz ve marka nitelikleri hakkında içgörüleri ortaya çıkaran derin araştırmaları kolaylaştırmamızı sağlar.

Böylece yarın başarıya ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.


İlk görüşmemiz sırasında sizden başarının neye benzediğini tanımlamanızı ve hedeflerinize ulaşmak için zaten denediğiniz veya halihazırda kullanmakta olduğunuz stratejileri özetlemenizi isteyeceğiz. Markanızın özüne ve nasıl algılanmak istediğinize kadar şirketinizin tüm paydaşlarından geri bildirimler toplayacağız. Yol haritanız, vizyonunuz, felsefeniz ve sizi bugün bulunduğunuz yere getiren her ayrıntı hakkında konuşacağız. Ayrıca, gelir, kar marjları ve pazarlama bütçeleri ile ilgili verileri paylaşmanızı isteyerek finans üzerinden de konuşacağız. 

Keşif oturumundan sonra, bir çalışma taslağı, zaman çizelgesi ve bütçe teklifi kapsamı oluşturacağız. Bu, çalışma beyanını hem inceleyebilmeniz, revize edebilmeniz hem de onaylayabilmeniz için size bir dökümantasyon olarak göndereceğiz.

İş kapsamı detayları tartışılıp onaylandıktan sonra, son şekli verilerek gözden geçirmeniz ve e-imzalamanız için kapsamlı bir ana hizmet sözleşmesi yazacağız ve yine Club Vlanderon aracılığıyla size bir dökümantasyon olarak göndereceğiz.

2. Aşama: Strateji ve Oluşturma

Sizin için en doğru stratejiyi tanımlamak, pazar araştırması, rakip verileri ve analitik ile derinlemesine bir keşif yaklaşımı kullanırız.

Gelirinizi artırmanıza ve iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için veriye dayalı pazarlama tekniklerinin, teknik araçların ve satış stratejilerinin ideal kombinasyonunu öneriler eşliğinde sizlere sunarız.


Ana hizmet sözleşmesini gözden geçirip e-imzaladıktan sonra, İş kapsamına özel hazırlanmış proje yönetim aracımıza sizi davet edeceğiz. Ayrıca, işleri başlatmak için varlık ve kimlik bilgisi devri, iletişim kurulumu ve başlangıç ​​görüşmesi planlaması için talimatlar içerecek uçtan uca şifrelenmiş bir form tarafınıza gönderilecektir.

Basit ama etkili bir iletişim planı ve bire bir özel iletişim noktası aracılığıyla herşeyin yolunda gitmesi için gerekli altyapıyı size sunuyoruz.

Araştırma, Analiz ve İçgörüler

Marka Kimliği Geliştirme ve Konumlandırma

Marka Özellikleri

Dijital Reklam Stratejisi

İçerik Stratejisi

İçerik pazarlaması

Kullanıcı Arayüzü Tasarımı

Bilgi Mimarisi ve Kullanıcı Deneyimi

Rekabet Analizi

Sosyal Strateji

Sosyal pazarlama

Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme

Video ve Fotoğraf Çekimi Prodüksiyonu

E-ticaret

AR / VR

Temas Noktası Segmentasyonu (Checkpoint segmentation)

Ücretli ve Organik Arama

Görüntülü Reklamcılık ve Yeniden Pazarlama

Çok kanallı pazarlama

E-posta pazarlaması

Inbound Pazarlama

3. Aşama: Başlatma, Raporlama ve Hassaslaştırma

İdeal müşterilerinizde etkileşim yaratanları ortaya çıkarırken planınızı hızlı bir şekilde başlatıp tekrar eden aşamalar ile harekete geçiriyoruz.

İşletmenizin zorluklarını müşterilerin bakış açısından yeniden çerçevelendiriyor; ürünler, hizmetler ve deneyimlerden oluşan canlı bir ekosisteme dönüştürdüğümüz derin, çekici bir müşteri vaadi belirliyoruz.


Varsayımlara değil gerçek verilere dayalı tasarım ve promosyon kararları alıyoruz. Ölçümlemeler ile en iyi kararların alınmasına yardımcı olan göstergeleri ortaya çıkarıyor ve bir araya getiriyoruz. Üretkenliği artırmak ve gelecekteki müşterilerinize daha iyi hizmet vermek için verileri topluyoruz, sürekli olarak ölçüyor ve ayarlıyoruz. Arzu uyandıran, fiyatı ve talebi sürdüren daha duygusal ve farklılaştırılmış etkileşimler tasarlayarak marjları artırmanıza yardımcı olacak öngörüler ile ilerliyoruz.

Etkileyici bir marka hikayesi oluşturmanıza ve müşterilerinizin en iyisine ulaşmanın ve onları işletmenize getirmenin yollarını ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

4. Aşama: Optimizasyon

Websitenizin kapsamlı test ve analizlerini gerçekleştiriyor ve ardından ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel çözümü özel olarak uyarlıyoruz.

Geriye dönüp verilerimize bakarak müşteri kovasındaki sızıntıları tespit edicez. Bu, satın alma dönüşüm huninizdeki sorunlu alanları düzeltmemize yardımcı olacaktır. Hem satın alma maliyetlerini hem de yatırım getirisini yönetmenin önemini anlıyoruz. Stratejilerimiz, müşteri yaşam boyu değerini en üst düzeye çıkarmayı ve yüksek kaliteli bir deneyim sağlamayı içerir. Herhangi bir sorunuz olursa, her zaman bir telefon kadar uzağınızdayız!