Büyüme için Vlanderon'u keşfedin.

Kurumsal değeri artıran önemli iş zorluklarını üstleniyoruz.


Pazarlamanızı güçlendirecek yönetim hizmetlerini keşfedin.

Markanıza her anlamda katkı sağlayacak güçlü yönetim araçlarımız ile bilgili danışmanlık sağlıyoruz.


Prodüksiyon alanında derin uzmanlığa sahip olduğumuz medya servislerimizi keşfedin.

Profesyonel yüksek kaliteli görüntü üretiminde hizmetinizdeyiz.


Dijital Pazarlamanın temelinde yer alan web çözümlerimizi keşfedin.

İşletmenizi dijital ortamlarda en iyi şekilde temsil edecek web çözümleri sunuyoruz.


Ticaretinize katkı sağlayan pazarlama çözümlerimizi keşfedin.

Her sektöre dokunan bir yaklaşım sergiliyoruz.


Bilgiyi sizin için süzüyor ve işletmenize katkı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

İşletmenize katkı sunabilecek bir bilgiyi paylaşabilmek bizi mutlu ediyor.

Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 

Marka Kimliği

Markalar için etkili, özgün bir kimlik ve konumlandırma yaratmada etkiliyiz.

Markanız, işinizin arkasındaki birleştirici güçtür. Marka demek sadece bir logo oluşturmak veya özelliklerden bahsetmek değildir. Bir markanın gerçek bir ikon olarak nitelendirilebilmesi için bir kimliğe sahip olması gerekir. Bugünün müşterileri bağlantı kurabilecekleri, konuşan ve kendilerini bağdaştırabileceklerini hissettikleri özgün markalar istiyor.

video prodüksiyon ajansı

Markaların Kendilerini Bulmalarına

Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

İster marka kimliğinizi yenilemek istiyor olun,

ister yeni bir marka keşfetme konusunda daha fazla şey öğrenmeye çalışıyor olun,

size yardımcı olabiliriz.

İşbirliğine dayalı bir araştırma sürecinde sesinizi şekillendirmeye ve atölye tartışmaları yoluyla kendi marka kimliğinizi anlamanıza yardımcı oluyoruz. Bu bilgileri, imajınızı ve kişiliğinizi tanımlayan net, gezinmesi kolay bir marka kılavuzu oluşturmak için kullanırız.

Bu süreç, marka stratejinizin ayrılmaz bir parçası olan anahtar soruları cevaplayacaktır. İnsanların markanızı nasıl algılamasını istersiniz? Marka kimliğinin kullanıcılarınızda hangi duyguları ortaya çıkarması gerekiyor? Hedeflerinize ulaşmak için hedef kitlenizin markanız hakkında ne hissetmesi gerekiyor?

Bu cevapları bulmak için ekibimiz sizinle işbirliği içinde çalışır ve kuruluşunuza özel rakip, sektör ve hedef kitle araştırması yapar. Hedef kitlenizin acı noktalarını, değerlerini ve inançlarını öğrenir ve ardından markanızın algısının nasıl olması gerektiğini inşa edebiliriz.

Bundan sonra marka kimliğinin ikinci bileşeni iletişimdir. 

Logonuz, renkleriniz, tipografiniz, görselleriniz ve mesajlarınız, bu algıyı zaman içinde tutarlı bir şekilde iletmelidir.

Marka Bütünleme

Şirketinizin marka başarısını destekleyen varlıklar geliştirmesine yardımcı olmak için yaratıcı tasarım deneyimini stratejik düşünce ve en iyi uygulamalarla birleştiriyoruz.

Baskı işlemlerinden Ambalaja, kartvizitlerden tişörtlere kadar marka teminatı, markanızın fark edilmesini sağlamak ve şirket ile müşteri arasındaki bağı güçlendirmek için tüm sürecinize dahil oluyoruz.

Ürün paketleme

Müşteriler her gün yüzlerce olmasa da düzinelerce ürün görmeye alışkındır. Tasarımcılarımız markalaşma ve ambalaj tasarımı konusunda yeteneklidir. Sizi diğerlerinden ayıran benzersiz dokunuşlar eklerken, ürünlerinizi rekabette öne çıkaran çeşitli grafikler oluştururlar.

Kartvizitler

Kartvizitler her şirket için önemlidir. Bir giriş, bir arama kartı ve öne çıkmanın bir yolu olarak hizmet ederler. Potansiyel müşteriler üzerinde bir izlenim bırakma zamanı geldiğinde, kartvizitler bunu yapmanın en iyi yoludur. Tasarımcılarımız, şirketinizi mükemmel bir şekilde temsil etmek için özel olarak hazırlanmış bir kartvizit oluştururlar.

Tabela + Standlar

Ofisiniz, vitrininiz veya ticari fuar standınız olsun, fiziksel konumlarınız yüksek etkili markalama ile dikkat çekmelidir. Tasarımcılarımız, vitrin ve ticari fuar tabelalarından her boyut ve formattaki afişlere kadar, müşterilerin dikkatini çeken ve yeni işler getiren şık, modern iç ve dış mekan tasarımları oluşturmak için Vlanderon pazarlama uzmanlığından yararlanır.

Promosyon Eşyalar

Şirketinizin, müşterilerinize vermek için benzersiz, özelleştirilmiş promosyon ürünleri bulması gerekiyor. Bir kahve kupası, alışveriş çantası, USB bellek veya tişört doğru kişilerin ellerinde eşsiz bir pazarlama fırsatıdır. Yaratıcı tasarım ve strateji sayesinde, sizi kalabalığın arasından öne çıkaracak ''yağmalanabilir'' deneyimler yaratıyoruz.

Markaların başarılı olması için

nelere ihtiyaçları olduğunu biliyoruz.

Bugünün müşterileri bağlantı kurabilecekleri, konuşan ve kendilerini bağdaştırabileceklerini hissettikleri özgün markalar istiyor. Ekibimiz, sanat yönetimi, içerik stratejisi ve kurumsal kimlik konularında yaratıcı tavsiyelerle şirketlerin Pazarlamada başarılı olmasına yardımcı olur.

Sektörünüzde Fark Yaratın

Büyük ya da küçük her projeye aynı düşünce ve özenle yaklaşıyoruz ve bunu gerçekleştirmek için yolun her adımında sizinle birlikte çalışıyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik eksiksiz bir çözüm paketiyle büyümeyi hızlandırın.Bültenimize kaydolun