Büyüme için Vlanderon'u keşfedin.

Kurumsal değeri artıran önemli iş zorluklarını üstleniyoruz.


Pazarlamanızı güçlendirecek yönetim hizmetlerini keşfedin.

Markanıza her anlamda katkı sağlayacak güçlü yönetim araçlarımız ile bilgili danışmanlık sağlıyoruz.


Prodüksiyon alanında derin uzmanlığa sahip olduğumuz medya servislerimizi keşfedin.

Profesyonel yüksek kaliteli görüntü üretiminde hizmetinizdeyiz.


Dijital Pazarlamanın temelinde yer alan web çözümlerimizi keşfedin.

İşletmenizi dijital ortamlarda en iyi şekilde temsil edecek web çözümleri sunuyoruz.


Ticaretinize katkı sağlayan pazarlama çözümlerimizi keşfedin.

Her sektöre dokunan bir yaklaşım sergiliyoruz.


Bilgiyi sizin için süzüyor ve işletmenize katkı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

İşletmenize katkı sunabilecek bir bilgiyi paylaşabilmek bizi mutlu ediyor.

Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 
Keşfet Galeri Şimdi Ara Whatsapp

Canlı müşteri hizmetleri

Paylaş

Canlı müşteri hizmetleri işletme ve şirketlerin müşterilerine destek sağladığı birimlerdir. Bu birimler özel bir program desteğiyle çalışır, bant yayını sonrasında müşteri temsilcisiyle görüşme yapmak için yönlendirilir. Canlı müşteri hizmetleri ile görüşme yaptığınız kişi ise müşteri temsilciniz olacaktır. Müşteri temsilcisi sizlerin istek ve beklentilerini karşılayan kişidir.

Canlı müşteri hizmetleri bağlantıları birçok işletme ve firma tarafından kullanılan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde müşteriler işletmelere kolaylıkla ulaşabilir ve aynı zamanda işlemlerini yaptırabilir. Ancak bazı canlı müşteri hizmetleri programlarında ortaya çıkan sorunlar sebebiyle müşteriler sıkıntı yaşayabiliyor. Bu durumu çözmek işletmelerin kendisine düşüyor. Böyle durumlarda müşteri kaybı gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu durumu ortadan kaldırmanın en kaliteli yolu ise bu programların yenilenmesi oluşturuyor.

Canlı Müşteri Hizmetleri Neler Yapıyor?

Telefon operatörleri, bankalar ve benzeri işletmelerin canlı müşteri hizmetleri temsilcisi kullandığı görülmektedir. Bu temsilcilere ulaşmak, istediğiniz işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Aynı zamanda canlı müşteri hizmetleri temsilcileri, bireylere satış yapma görevini üstlenirler. Bazı şirketler pazarlama tekniklerini canlı müşteri hizmetleri temsilcileri aracılığıyla yaparlar. Bu nedenle, CSR'lerinizin kalitesinin yüksek olduğundan ve hepsinin başarı için bir sisteme sahip olduğundan emin olmanız önemlidir.
Müşteriler canlı bir müşteri temsilcisine ulaştıklarında istek ve beklentilerini rahatlıkla iletebilirler. Müşteri temsilcileri, müşterilerin taleplerini kayıt altına alarak karşılamakla yükümlüdür. Birçok kurum ve kuruluş tarafından kullanılan bir program sayesinde gerçekleştirilen bu hizmet oldukça profesyoneldir.

Canlı Müşteri Temsilcisine Ulaşma Sorunu

Özellikle banka ve telefon operatörü tarzı işletmelerde canlı müşteri temsilcilerine ulaşma konusunda birtakım problemler yaşanabiliyor. Bu durum tamamen yoğunluktan veya programın kalitesizliğinden kaynaklanabiliyor. Bu nedenle firma ve işletme yetkilileri, müşterilerinin canlı müşteri temsilcilerine kolayca ulaşabilmelerini sağlamalıdır. Bazı şirketler, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşıladıklarından emin olmak için teknik altyapı stratejilerini değiştirebilir. Canlı müşteri hizmetleri temsilcileri, müşterilerinin istek, beklenti ve geri bildirimlerine göre hareket eden kişilerdir. Bu etkileşim için çok uzun süre beklerlerse müşterilerini rahatsız edebilir, bu nedenle işletmelerin bu soruna hızlı ve kaliteli bir çözüm bulması gerekir.