Büyüme için Vlanderon'u keşfedin.

Kurumsal değeri artıran önemli iş zorluklarını üstleniyoruz.


Pazarlamanızı güçlendirecek yönetim hizmetlerini keşfedin.

Markanıza her anlamda katkı sağlayacak güçlü yönetim araçlarımız ile bilgili danışmanlık sağlıyoruz.


Prodüksiyon alanında derin uzmanlığa sahip olduğumuz medya servislerimizi keşfedin.

Profesyonel yüksek kaliteli görüntü üretiminde hizmetinizdeyiz.


Dijital Pazarlamanın temelinde yer alan web çözümlerimizi keşfedin.

İşletmenizi dijital ortamlarda en iyi şekilde temsil edecek web çözümleri sunuyoruz.


Ticaretinize katkı sağlayan pazarlama çözümlerimizi keşfedin.

Her sektöre dokunan bir yaklaşım sergiliyoruz.


Bilgiyi sizin için süzüyor ve işletmenize katkı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

İşletmenize katkı sunabilecek bir bilgiyi paylaşabilmek bizi mutlu ediyor.

Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 
Keşfet Galeri Şimdi Ara Whatsapp

Çağrı Merkezi

Paylaş

Ülkemizdeki çoğu şirket ve işletme çağrı merkezi hizmetlerini kullanmaktadır. Çağrı merkezi, amacı müşterileri için halka açık iletişim bilgileri sağlamak olan bir işletme tarafından yürütülür. Çağrı merkezleri genellikle bankalarda, hastanelerde, telefon hizmetlerinde ve diğer birçok sektörde kullanılmaktadır. Çağrı merkezleri hizmetlerinde görev yapan personel belirli bir sıra dizilişine göre gelen çağrıları alır ve hizmetin sunmuş olduğu konularda müşterilere cevap sunar. Bir hizmet sorgusunu çözmekten kişisel soruları yanıtlamaya kadar, çözümler bulmaya ve kişiselleştirilmiş müşteri desteği sağlar.

Çağrı Merkezi İle Yapılan Görüşmeler Sorunları Çözüyor Mu?

Bazı işletme ve kurumsal merkezlerin çağrı merkezleri ile yapılan görüşmeler sorunları çözmüyor. İlk sorun, bazı kişilerin çağrı merkezine ulaşmakta zaman zaman zorlanmasıdır. Sonunda konuşmayı bırakabilirler veya sadece yaşadıkları problemler hakkında konuşabilirler. Çağrı merkezi yöntemi birçok farklı işletme türü tarafından kullanılmaktadır. Ancak genel kanı müşteriler sürekli kesintiler yaşadığı için aldıkları hizmetten memnun değiller. Çağrı merkezleri özellikle bankalar alanında daha yoğun bir kullanım taşırken bu alanda şifre ve kod isteniyor olması yaşlı grubun işlemleri yapamamasına sebep oluyor. Bu nedenle çağrı merkezleri hizmetleri çokta kaliteli olan hizmetleri oluşturamıyor.

Çağrı Merkezlerinden Gelen Çağrılar

Çağrı merkezlerinin bir bölümü de son günlerde reklam amaçlı çalışmalar yapıyor. Ürün ve hizmetlerini satmak isteyen firma ve işletmeler çağrı merkezi aracılığı ile müşteri potansiyeli olacak olan kişilere telefonla ulaşıyor. Bu anlamda hizmet sunumu yapmak isteyen kişiler telefon aracılığı ile hizmetlerini sunmaya çalışıyor. Ancak bu durum hedef kitlenin bir kısmının memnun olmadığı hizmetleri ortaya çıkarıyor. Olmadık zamanlarda telefonla aranmak insanları memnun etmiyor.
Hizmete ihtiyacı olan kişilerin çağrı merkezlerine ulaşamıyor olması bu hizmet merkezlerinden gelen telefonlara cevap vermemelerine sebep oluyor. Hatta bazı kişiler çağrı merkezlerinden gelen telefonları engelliyor. Özellikle bankaların ve telefon operatörlerinin çağrı merkezlerinde yaşanan uzun süre bekleme durumu, kişilerin tüm çağrı merkezlerine aynı kızgınlıkla bakmasına sebep oluyor. Bu alanda düzenleme yapılması adına şikayette bulunan kişiler dahi oluyor.