Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 

Çağrı İzleme Yazılımı

Paylaş

Çağrı izleme yazılımı, kaliteli bir tespit yöntemidir. Bu yazılımların bir kısmı görüşme içeriklerini de tespit eder. Gelen telefon görüşmeleri bu yazılım ile incelenir. Bazı görüşmelerin içeriklerinin de öğrenilmesi gerekir.  Özellikle telefon operatörlerinin çalışma florasında çağrı izleme, arama başına ödeme, dakika başına ödeme gibi işlemlerin tespiti adına edinimler sağlanır. Çağrı izleme yazılımı sayesinde birçok sorun kolaylıkla çözüme kavuşturulur. Özellikle müşterisi ile telefonla iletişim kuran, müşteri ilişkilerini telefonla yönlendiren ve bu alanda çalışma yapan firmaların çağrı izleme yazılımı kullanmaları gerekiyor.

Çağrı İzleme Yazılımının Kullanımının Sağladığı Avantajlar

Ülkemizde kurumsal firmalar ve özel firmalar çağrı izleme yazılımı kullanımı sağlıyor. Bu kullanım ile şirketler müşterileri ile görüşmeleri tespit ederken diledikleri zaman görüşme içeriklerini de inceleyebilirler. Aynı zamanda müşteri temsilcilerinin performansını da ölçmek mümkün olacaktır. Bu yazılımın kullanımı işletme ve şirketlerin faaliyetlerindeki eksikleri belirlemek adına da etkili olacaktır. Müşteri desteğini ve gelişimini tespit etme, etkileşimin kalitesini ortaya çıkarma adına çağrı izleme yazılımı kullanımı doğru bir seçimdir. Çağrı izleme yazılımını incelemede amaç müşterinin etkileşimini tespit etmektir. Aynı zamanda müşteri temsilcisini kontrol etme içeriği de çağrı merkezi yazılımı sayesinde ortaya çıkarılacaktır. Bu kullanım ile müşterinin memnun olup olmadığını da kontrol etmek mümkündür.

Çağrı İzleme Yazılımı Şekilleri

Çağrı izleme yazılımları farklı seçeneklere sahip olabilir. Yalnızca gelen ve giden çağrıları izleyen çağrı izleme yazılımı bulunması mümkün olurken görüşmelerin ayrıntılarını kayıt eden veya daha sonra tespit eden yazılımların da programlanması mümkündür. Yazılım, doğru bilgiye ulaşma adına profesyonel bir sistemi oluşturur. İşletme, firma ve markaların tamamında çağrı izleme yazılımı bulunur. Son dönemlerde suç teşkil edecek durumlar oluşması, çağrı izleme yazılımlarını mecburi konuma getirmiştir. Bu anlamda firmaların bu yazılımı edindiği gözlemlenmiştir. Çağrı izleme işlemi için geriye dönük içeriklere ulaşılması mümkündür denilebilir. Bunun için yazılımın özellikleri entegre olur. Çağrı izleme yazılımının ana hatları itibariyle gelen ve giden çağrıları tespit ettiği ve sonucunda şüpheli bir durum oluşan görüşmelerde içerikle ilgili kayıtların alındığı söylemi doğru bir ifadedir.