Büyüme için Vlanderon'u keşfedin.

Kurumsal değeri artıran önemli iş zorluklarını üstleniyoruz.


Pazarlamanızı güçlendirecek yönetim hizmetlerini keşfedin.

Markanıza her anlamda katkı sağlayacak güçlü yönetim araçlarımız ile bilgili danışmanlık sağlıyoruz.


Prodüksiyon alanında derin uzmanlığa sahip olduğumuz medya servislerimizi keşfedin.

Profesyonel yüksek kaliteli görüntü üretiminde hizmetinizdeyiz.


Dijital Pazarlamanın temelinde yer alan web çözümlerimizi keşfedin.

İşletmenizi dijital ortamlarda en iyi şekilde temsil edecek web çözümleri sunuyoruz.


Ticaretinize katkı sağlayan pazarlama çözümlerimizi keşfedin.

Her sektöre dokunan bir yaklaşım sergiliyoruz.


Bilgiyi sizin için süzüyor ve işletmenize katkı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

İşletmenize katkı sunabilecek bir bilgiyi paylaşabilmek bizi mutlu ediyor.

Vlanderon ile ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olacaksınız. 

Otel ve seyahat botları

Paylaş

 

 

Sohbet botları, markalar ve müşteriler arasındaki iletişimi güçlendirmek için oluşturulan sohbet robotlarıdır ve otel endüstrisi için hızla yaygın bir uygulama haline gelmektedir. Belki botlar şu anda sizin için pek bir şey ifade etmiyor, ancak sohbet tabanlı konsiyerj uygulamaları ve rezervasyonlu müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda botlar oyunu değiştiriyor.
Seyahat botları için bazı kullanım örneklerine bakalım. Bazıları, sohbet robotlarını çok çeşitli görevleri yerine getirebilen kişisel bir konsiyerj evrimi olarak görüyor.

Rezervasyon

Booking.com ve Skyscanner gibi büyük rezervasyon sistemlerinin oyuncuları, çok daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunan botlarını web sitelerine zaten konuşlandırdı. Aslında, sadece ekrana tıklamak yerine daha çok bir insanla konuşmaya benzer bir deneyim sunuyorlar. Müşteriler seyahat tarihlerini ve varış noktalarını yazarak yolculuklarına başlarlar ve bir bot girilen değerlere göre bir arama yapar ve onlara doğrudan en iyi teklifi önerir.

Konaklama rezervasyon sistemleri için bot kullanmanın bir takım faydaları vardır. En dikkate değer olanlardan biri, bu sohbet robotlarının bir müşteriye çok daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunabilmesidir. Ayrıca, önemli miktarda soruyla başa çıkabilir ve bir çalışanın karmaşık sorunları çözmeye odaklanması için zaman kazandırır.

Yerel gezinme

Airbnb gibi hizmetlerin artan popülaritesi sayesinde, milyonlarca gezgin yabancı yerlerde “yerli” deneyimine sahip olmaya çalışıyor. Bu konuda size yardımcı olabilecek çeşitli botlarda var. Ne yapmak istediğinize bağlı olarak, size yada o konuma yakın konumlardan bilgiler sunar ve Google’a olan ihtiyacınızdan sizi kurtarabilirler.

Bir bot otel müşterilerini nasıl memnun edebilir?

Sohbet robotları, otelinizi daha erişilebilir hale getirmenin harika bir yolu olabilir. Canlı sohbet desteğinden biraz yardım alarak müşterilerinizden gelen soruları sizin için yanıtlayabilirler.Check-in yapmaktan müşterilere odalarının hazır olduğunu bildirmeye, oda temizliğinden restoran rezervasyonuna kadar oldukça geniş bir yelpazede görevler sunabilirler. 

Sehbot, yapay zeka ile çalışan ve ister markanıza özel çevirim içi sohbet aracı olarak, isterseniz çoğu müşterinizin kullandığı bir mesajlaşma platformunda (FB messenger, Whatsapp, SMS) çalışabilen otel botları olarak hizmetler sunar.

Oteliniz için Vlanderon İş ortaklığı ile bir sohbet robotu edinin

Herhangi yeni bir teknolojide olduğu gibi, sohbet botları da hala konukseverlik için yenidir. Ancak yeni olması bir dezavantaj değildir, aksine müşterileriniz için harika bir deneyim yaşatabileceğiniz anlamına gelir.

Kazanacağınız avantajlara kısaca değinirsek:

  • Her zaman açık ve iletişimde bir botunuz olması
  • Etkileşimsiz Otel Uygulamalarından faydalı olması
  • Düzenli sorgular ile müşterilerinizle ilgilenerek insan emeğini azaltması
  • Acil ihtiyaç durumlarında yada müşterinin talebinde botunuzu gerçek çalışanlara yönlendirebilmeniz

Vlanderon hizmetler bütünün bir parçası olarak size oteliçi basit bir mobil uygulama arayüzü ile doğrudan oteliçi müşterilerinize hizmet verebilir ve her müşterinize kişisel bir müşteri temsilcisi atamanızı sağlar. Otelinize yeni bir teknoloji kazandırmak ve mutlu müşteriler edinmek için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sektörünüzde Fark Yaratın

Büyük ya da küçük her projeye aynı düşünce ve özenle yaklaşıyoruz ve bunu gerçekleştirmek için yolun her adımında sizinle birlikte çalışıyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik eksiksiz bir çözüm paketiyle büyümeyi hızlandırın.Bültenimize kaydolun