Post Image

QM AWARDS 2017

GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin düzenlemiş olduğu 2017 QM Awards 2017 Ödülleri’nde Türkiye’nin En İyi Otel Digital Pazarlama Firmaları arasında aday olarak yerimizi aldık. Uluslararası olması hedefiyle her yıl düzenli olarak yapılan ödül töreni, Türkiye Turizm endüstrisinde Kaliteyi yönetmenin önemini vurgulamak amacıyla başlamış ve yıllardır devam etmektedir. Oylama linki 30.000 dolayındaki Turizm endüstrisi profesyonellerinden, çalışanlarından, üyelerinden ve yatırımcılarından oluşan GM okurlarına doğrudan mail ile ulaştırılarak ve online turizm gazetelerinde yer alan oylama linki vasıtasıyla, tüm turizm endüstrisinin dikkatine sunularak gerçekleştirilmektedir.

http://qm2017.hotech.com.tr/ adresinden oylamanın yapıldığı siteye giderek sizlerde Türkiye’nin en iyilerini seçmek için oy kullanabilirsiniz.

4. sekmede Türkiye’nin En İyi Otel Digital Pazarlama Firmaları kategorisinde Vlanderon firması olarak Sanal Gerçeklik teknolojisi ile Türkiye Turizmine yeni bir pazar kazandırma çabamızla bizlerde aday olarak bulunmaktayız. Tercihlerinizde dikkate alınmayı dileriz.

 

Hakkımızda

VLANDERON, markaların izleyicilerine yeni ve benzersiz yollarla bağlanmasını sağlayan, kendisini unutulmaz deneyimler yaratmaya adamış sanal gerçekliğe odaklı dijital bir ajansdır. 2016 yılının son çeyreğinde iş dünyasına giriş yapan firmamız, yeni olduğu gibi yenilikçi bir firmadır.
Web Teknolojileri, Tasarım ve Organizasyon Yönetimi olarak üç ayrı kategoride daha faaliyet göstermektedir.

Vizyon

Vlanderon Sanat ve Teknoloji adı altında sunduğumuz hizmetlerle çok çeşitli bir yelpazeye sahibiz. Hem teknoloji hemde sanatsal faaliyetler adına tamamiyle yeni oluşumlar yaratmaya odaklandık. Sanal Gerçeklik ve Arttırılmış gerçeklik teknolojileri, Giyilebilir teknolojiler gibi yeni teknolojileri yakından takip ediyor, Dijital dünyanın gereksinimlerini ölçerek hareket ediyoruz. Teknolojiyle içiçe sanatın her anında var olmak, İnsanın olduğu her alanda, işleri kolaylaştıracak yaratıcı ürünler ortaya koymak için gayret gösteriyoruz.

vlanderon-broşür
vlanderon-broşür
Oku
360 Derece Vr video çekimi – Firuz Bağlıkaya Değişim Hareketi Antalya
Comments are closed.