WeCreativez WhatsApp Support
Vlanderona hoşgeldiniz. Mesajınıza en kısa sürede yanıt verilecektir. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Merhaba, Ben Ongun Çakal, size nasıl yardımcı olabilirim?

360 Canlı Yayın

2017 - Sanal Gerçekliğe uyumlu Yüksek çözünürlükte 360 derece Facebook ve Youtube Canlı Yayını.

360 Video ve 360 Canlı Yayın Nedir?

Teknik olarak sanal gerçeklik terimi bireylerin orda olma hissini yaşadığı bilgisayar kaynaklı 3 boyutlu ortamlar için kullanılıyor. Kullanıcılar, çeşitli çevre birimleri (kasklı ekran vb.) aracılığıyla sanal ortamlara dahil oluyor. O ortama girdiği andan itibaren kullanıcının gerçeklik ile bağlantısı kopuyor ve tamamen sanal gerçekliğin yaratıldığı ortamda olma hissini yaşıyor. 360 Video bu ortamlardan bir tanesi. gerçek bir ortamın kayıt altına alınması ve uzaktaki kişiye o anı gerçektende oradaymışçasına tanık olmasını sağlamaktadır.

360 Canlı Yayın ise bu sanal gerçeklik hissini bir adım öteye taşıyarak dünyanın herhangi bir yerinde aynı anda gerçekleşen bir etkinliği oradaymışcasına yaşamanıza imkan veren internet üzerinde gerçekleşen bir yayın akışıdır. Facebook ve Youtube gibi popüler sosyal medya kanalları bu servisi sağlamaktadırlar.

Uzakrota’nın İstanbul’da gerçekleştirmiş olduğu Organizasyonu ve Webius Digital’in Antalya’da gerçekleştirmiş olduğu etkinliği 360 Canlı Yayın üzerinden bizlerde tüm dünyaya paylaşma fırsatı bulduk. Aşağıda o anlara ait kayıtları izleyebilirsiniz.


İletişim


Bir Merhaba, Hello yada привет demeniz yeterli.
Birçok dilde size hizmet sağlayabiliriz.

İhtiyacınız her ne doğrultuda olursa olsun,
bizimle iletişime geçin, beklentilerinize doğru cevapları birlikte bulalım.


Bize Ulaşın