360 Derece Videolar ile inmyholiday projemiz kapsamında Türkiye’yi tanıtıyoruz.

360 Derece Videolar ile destinasyonların tanıtımını yaptığımız inmyholiday projemizin genel anlamda nedir sorusunun cevabını bulacağınız bir video hazırladık.

İnmyholiday, Sanal gerçeklik uyumlu, 360 derece görüş açısı olan yüksek çözünürlükte videolar ile birçok dilde gerçekleştirilen anlatımlarla,  tatil ve seyahat severlere gitmek istedikleri destinasyonlar hakkında kuşku götürmez bilgiler sunuyor.

İnmyholiday platformunun amacı tüm tarihi, kültürel ve turistik destinasyonları 360 derece bir görüş açısı sunarak tüketicilerin tatil yada seyahat planlarında en doğru kararı verebilmelerini sağlamaktır.

inmyholiday yalnızca 360 derece video hizmeti sunmakla kalmıyor,

Mobil uygulama ve web üzerinden erişilebilir bir platform oluşturularak internet kullanıcılarına birçok online hizmette vermesi için çalışılmakta. 2018 yılı içerisinde platformun tamamlanmasıyla birlikte kullanıcılar için tam bir seyahat asistanı olmak ve en iyi tatili geçirmeleri için birçok servis sunmak adına büyük bir çaba sarf edilmekte. Zaman alacak bu süreçte sosyal medya platformlarında etkin bir şekilde tüketiciler ile iletişim halinde kalarak yarattığımız bu hizmet için gereken tanıtım ve reklam çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Vlanderon Sanat ve Teknoloji firması olarak verdiğimiz hizmetlerin arasında en değerlisi olan inmyholiday projesi, ülke turizmi adına ve turizm işletmeleri adına gelecekte gerektiği yeri alacaktır. Turizm işletmelerinin hedef kitlesi olan tatil ve seyahat severlerin tek bir platformda buluşması ve bu kitleye doğrudan erişebilecek olan Turizm işletmeleri kendi işletmelerini hem 360 derece profesyonel olarak tanıtabilir, hemde hedef kitlesi olan tüketicilerine online hizmetler sağlayabilir.

360 derece video ve fotoğraf platformlarında yer alan inmyholiday, sunduğu 360° fotoğraf ve video hizmetini bu platformlarda paylaşımlarda bulunarak büyük bir kitleye ulaşmayı hedeflemektedir.

Vlanderon Sanat ve Teknoloji firmasından 360° video hizmeti alan turizm işletmeleri inmyholiday projesi kapsamında tanıtım hizmetini de ücretsiz olarak elde etmiş oluyor. Bu sayede sosyal medya platformlarında 360° video destekleyen tüm ağlarda inmyholiday sayfalarından reklam ve pazarlama hizmeti de almış oluyor.

Facebook, Instagram, Twitter, VK, Odnaklassnika, Pinterest, Tumblr, Youtube, Veer Tv, Flickr, Google+, Reddit, Periscope, Digg, Visual Pathy, Littlstar, Round me, Kuula sosyal medya kanallarında sayfası bulunan inmyholiday, Fotoğraf ve video paylaşımları ile etkileşimlerde bulunuyor.

Vlanderon Sanat ve Teknoloji firması olarak vermiş olduğumuz canlı yayın hizmetlerimiz ile de inmyholiday kapsamında ayrıcalıklı hizmetler verebiliyoruz. Turizm işletmeleri gerçekleştirdikleri konser, gala, parti, toplantı gibi hizmetlerde 360 derece canlı yayın hizmetimiz ile facebook/youtube kanalları üzerinden inmyholiday ile canlı yayına girebilir, hedef kitleye doğrudan anlık 360° canlı yayın hizmeti sunabilirler. Bu sayede vermiş oldukları hizmetleri anlık görüntüler ile doğrudan hedef kitlelerine iletebilirler.

Oku
360 Derece 4K Sümbüloğlu Makina Sanayi Tanıtım Videosu
Comments are closed.