Post Image

360 Derece Canlı olarak yayınlamak istediğimiz ancak teknik altyapı sebebi ile gerçekleştiremediğimiz, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) tarafından düzenlenen “7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi”, 29-30 Kasım 2017 tarihlerinde Antalya’da yapıldı. “turizmin geleceği, geleceğin turizmi” ana temalı 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresinde, Avrupa ve Rusya’daki gelişmeler ile bölgenin durumu değerlendirildi.

Kongre, yurt içinden ve yurt dışından seyahat endüstrisinde yer alan turizmin bütün kesimleri ile finansman, danışmanlık, yatırım, işletme, yönetim, tedarikçi marka ve firmaların üst düzey temsilcilerinden kalabalık bir katılım ile gerçekleştirildi.

Kongrede ayrıca, 2017-2018 yılı ve sonrasına yönelik Türk turizminin yeri ve geleceği, sektörde kısa, orta ve uzun vadeli beklentiler de turizm aktörleri tarafından ele alındı.

Sizler için bu anları 360 derece 4K görüntü kalitesinde kayda alarak derledik ve sizlerin izlenimine sunduk. Aşağıda youtube videosundan izleyebilirsiniz.

 

Oku
VLANDERON Sanat ve Teknoloji, QM Awards 2017’de Adayların arasında yerini aldı!
Comments are closed.