Sosyal Medyada 360 Derece Canlı Yayın

147- 360 Video - 360 derece video - 360 video prodüksiyon - sanal tur - 360 sanal tur - 360 sanal video - sanal gerçeklik- canlı yayın

360 Canlı Yayın ile Müşterilerinize yepyeni bir deneyim yaşatın!

Markanızın bilinirliği adına 360 Derece Canlı Yayın hizmeti sunmaktayız. İşletmenizde gerçekleştirdiğiniz özel etkinlikleri Sosyal Medya üzerinden 360 derece Canlı Yayın servisimiz ile Facebook veya Youtube sosyal medya ağlarından yayınlayabilmekteyiz.

Müşterileriniz ile etkileşimde kalmanın en yeni yollarından biri olan canlı yayın 360 derece ile daha keyifli ve daha anlamlı hale geliyor. 

En son Canlı Yayın Kayıtları:

Facebook

Youtube

Sanal Gerçeklik ve 360 Video üzerine
Hizmet verdiğimiz Sektörler

Gerçekliği ön plana çıkaran çalışmalarımız ile birçok sektöre VR Video hizmeti vermekteyiz. Sanal Gerçeklik ve 360 Video hizmetlerimiz ile işletmenizi geleceğe taşıyoruz.

“Reklam ve Pazarlama”

VR Video ve Sanal tur gibi marka kampanyaları, geleneksel medyanın tek başına yapamayacağı şeyleri gerçekleştirir; sadakat oluşturma, vızıltı üretme ve sürdürülebilirlik gibi, VR teknolojisi ile markanıza güç katın.

“Emlak”

Sanal Gerçeklik; evleri, daireleri, ticari mülkleri ve kalkınma projelerini bitmeden yada bittikten sonra sizlere birebir oradaymışsınız gibi gözünüzün önüne getirir.

“Seyahat ve Turizm”

Dünyanın en etkileyici şehirlerinde yapılan sanal tur gezilerinden, en egzotik yerel bilgilere, 360 derece sanal turlar ve 360 Videolardan etkileşimli broşürlere kadar uzanan, sanal gerçeklik gücünden yararlanın.

“Eğlence”

Sanal Gerçeklik radikal bir şekilde eğlenceyi yeniden tanımlıyor. Film izlemekten, kitap okumaktan ya da oyun oynamaktan çok daha fazlası olan VR, izleyici deneyimini yeniden tasarlıyor.

“Endüstriyel Sanayi”

Gelişen Dünya ile birlikte daha çok gelişen sanayi teknolojileri sanal gerçeklik ile çok daha verimli olmakta. Sektörünüz ile ilgili fabrikanızı tanıtmak için yada üretim imalathanenizin çalışmalarını tanıtmak için sanal gerçekliği kullanın.

“Moda ve Giyim”

Modayı Sanal Gerçeklikte sunun, müşterilerinize sanal moda gösterilerinin en ön sıralarında yer açın ve sanal mağazalarda alışveriş yapan müşterileriniz ile etkileşimi keşfedin.

En Son Yazılarımızı İnceleyin

360 VideoVR ProdüksiyonSanal Gerçeklik, Teknoloji ve Sanat üzerine en son haberleri inceleyin..