vlanderon

Hakkımızda

VLANDERON, markaların izleyicilerine yeni ve benzersiz yollarla bağlanmasını sağlayan, kendisini unutulmaz deneyimler yaratmaya adamış sanal gerçekliğe odaklı dijital bir ajansdır. 2016 yılının son çeyreğinde iş dünyasına giriş yapan firmamız, yeni olduğu gibi yenilikçi bir firmadır.
Web Teknolojileri, Tasarım ve Organizasyon Yönetimi olarak üç ayrı kategoride daha faaliyet göstermektedir.

Vizyon

Vlanderon Sanat ve Teknoloji adı altında sunduğumuz hizmetlerle çok çeşitli bir yelpazeye sahibiz. Hem teknoloji hemde sanatsal faaliyetler adına tamamiyle yeni oluşumlar yaratmaya odaklandık. Sanal Gerçeklik ve Arttırılmış gerçeklik teknolojileri, Giyilebilir teknolojiler gibi yeni teknolojileri yakından takip ediyor, Dijital dünyanın gereksinimlerini ölçerek hareket ediyoruz. Teknolojiyle içiçe sanatın her anında var olmak, İnsanın olduğu her alanda, işleri kolaylaştıracak yaratıcı ürünler ortaya koymak için gayret gösteriyoruz.

Misyon

İş faaliyetlerimizin ve yönetimimizin üç ana stratejik dayanağı bulunmaktadır. ‘Yaratıcılık’, ‘Ortaklık’ ve ‘İnsan Gücü’. Gelecek yıllar içinde yapacaklarımızla, hedefimiz 2020 yılında marka değeri taşıyan bilinirliği ile ön plana çıkmış bir firma olmaktır.

vlanderon