Anadolu Hastanesi VR Video için Hazır! Çekimler 12 Ekim’de

lara_anadolu_hastanesi

Antalya’nın en iyi hastaneler zincirlerinden biri olan ve Lara’da bulunan Anadolu Hastanesi’nin çekimleri 12 Ekim’de başlıyor.

Çekimlerini 7 Ekimde gerçekleştirmek istediğimiz ancak hava muhalefeti sebebiyle 12 Ekime ertelediğimiz Anadolu Hastanesi tanıtım filmi için hava şartlarının elvermesi durumunda 12 Ekim tarihinde tamamlamayı arzu ediyoruz.

Sosyal Medya Kanallarımızdan bizi takip edin

Facebook:  https://www.facebook.com/inmyholiday/
Youtube:  https://www.youtube.com/c/inmyholidaycom
Veer.tv:  https://veer.tv/vr/inmyholiday

Anadolu Hastanesi Hakkında:

Grubumuzun bir sonraki yatırımı yine satın alma yöntemi ile 2015 yılı başında ve Antalya İl merkezine olmuştur. Antalya Merkezin artan nüfusu ve şehrin doğu ve batı yönünde gelişmesi, fakat özellikle Lara bölgesindeki artış yatırımımızı teşvik etmiştir. “Özel Antalya Med Line Hastanesi” olarak faaliyet gösteren 2 bloktan oluşan hastane, yine bir 3.seviye hastane komununda “Lara Anadolu Hastanesi “ olarak hizmet çeşitliliğini ve kalitesini daha da artırarak devam ettirecektir. Lara Anadolu Hastanesi ile Grubumuz aynı zamanda yeni branş ve tıbbi birimlerde hizmet sunmaya adım atmış olmakta ve bunlar içinde özellikle “onkoloji” de Antalya ve Türkiye çapında iddialı olma planlaması içindedir. Grubumuzun kendine has özelliği nedeniyle yine en ileri teknoloji ve üst düzey ekip ile onkoloji hizmetini uluslararası perspektif ile geliştirme hedeflenmiştir. Grubumuz, “sağlık turizmi” politikasını bu alan odağında yapılandıracak olup, Antalya ve Türkiye hizmetine sunacak, dolayısı ile yerli hastalarımızın da bu “en üst düzey onkoloji hizmetlerinden” faydalanması sağlanmış olacaktır.

    Grubumuz 22 yıllık turizm sağlığı hizmeti sunumu birikimini, yine bulunduğu bölgelerde halka ileri düzey tıp hizmeti sunumu tecrübesini, yeni yatırımlarla ve hizmet kalitesini yükselterek sürdürmek niyetindedir. Çok tecrübeli yönetici kadroları ve açık yönetim anlayışı ile çok değerli hekim ve sağlık çalışanları ile bölgesinde ve bölge dışında sürdüreceği büyümesine, sağlık turizmi dalında da Antalya’ya önemli atılımlar getireceğine inanmaktadır.

Daha fazla bilgi için Anadolu Hastanesi sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://www.anatoliahospital.com/corporate